Denizli 28°C
17 Temmuz 2019 - Çarşamba

TURKCELL 25. YILINI KUTLUYOR

2019-02-13 12:03:20 |
Gökhan Karaıslı
TURKCELL 25. YILINI KUTLUYOR

Türkiye’yi 1994 yılında cep telefonundan ilk alo’yla tanıştıran Turkcell, 25. yaşını yıl boyunca çok özel etkinliklerle kutlamaya devam ediyor. Bu kapsamdaTurkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu, Turkcell’i 25 yıl boyunca yalnız bırakmayan müşterilerle bir araya geldi. Aynı zamandaTurkcell’in ilk müşterileri olan konukların ağırlandığı yemekte, katılımcılara sürpriz 25. yıl hediyeleri takdim edildi.

25 yıllık tarihi boyunca cep telefonundan ‘ilk alo’ da dahil olmak üzere, iletişimde Türkiye’yi hep ilklerle buluşturan Turkcell, 25. yaşını özel etkinliklerle kutlamayadevam ediyor. Bu kapsamda düzenlenen etkinlikte Turkcell, tam 25 yıldır Turkcell’li olan ilk müşterilerini ağırlandı. Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğlu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen özel davette en eski Turkcell aboneleri deneyimlerini dile getirdiler.

 

Çeyrek asırdan bu yana kendilerini yalnız bırakmayan müşterileriyle bir arada olmanın mutluluğunu ve heyecanını yaşadıklarını dile getiren Turkcell Genel Müdürü Kaan Terzioğluyaptığı konuşmada şunları söyledi: “Bugün klasik bir operatörden, uygulamaları global çapta 155 milyondan fazla indirme rakamına ulaşan, dünyanın ilk dijital operatörüne dönüşme sürecimizdeki en büyük motivasyonumuz şüphesiz müşterilerimiz oldu. Bugün onların teveccühü ve desteğiyle bayrağımızı uluslararası arenada gururla dalgalandırmanın onurunu yaşıyoruz. Bu topraklardan çıkan bir şirket olarak geldiğimiz noktayı yeterli görmek, durmak gibi bir lüksümüz bulunmuyor. Çeyrek asırdır olduğu gibi ülkemize ve insanımıza değer katmaya, durmadan çalışmaya devam edeceğiz. Bugün de davetimizi kabul ederek bizleri bu önemli gecede yalnız bırakmayan ve tüm müşterilerimiz adına kendilerini ağırladığımız Turkcell’in ilk müşterilerine sonsuz teşekkürlerimizi sunmak istiyorum. 25. yılımızı kutladığımız 2019 yılı boyunca müşterilerimize özel sürprizlerimiz devam edecek.”

 

Turkcell kurulduğu günden bu yana yanında olan 25 yıllık tüm müşterileri için bir de sürpriz hazırladı. 25 yıldırTurkcell’li olan müşteriler kullandıkları tarifeden bağımsız olarak Turkcell Platinum’un yeni ayrıcalıklar dünyası ‘Turkcell Platinum Black’ avantajlarından herhangi bir koşul olmadan faydalanabilecek. Bu yeni dünyaya adım atanlara ilk olarak tarifelerindeki internete ek olarak her ay 5GB internet hediye ediliyor. Her ayın son günü gerçekleşecek ‘Black Sürpriz Günleri’ kapsamında müşterileri, hediye uçak biletinden konaklamaya, ünlü bir restoranda yemekten cihaz hediyelerine değin çok özel sürprizler bekliyor. Ayrıca müşteriler, Platinum dünyasının en sevilen, günlük hayatlarına kolaylık sağlayan ulaşım, vale ve yurtdışı seyahatlerinde harç pulugibi ayrıcalıklardan Turkcell Platinum Black farkıyla 6 kat fazla yararlanma avantajına sahip oluyor. YineTurkcell Platinum Black ayrıcalığına sahip olanlar, hayatlarının kolaylaştıracak faydaların yanı sıra ücretsiz off-road heyecanı, premium yemek atölyelerinde indirim, özel etkinliklere davetiye ve sene içerisinde daha birçok ayrıcalığa sahip olacaklar. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web