Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma

Türk Havlusu her yerde!

2018-05-22 09:34:53 |
Gökhan Karaıslı
Türk Havlusu her yerde!

Avrupa basketbolunun en üst düzey organizasyonu TurkishAirlinesEuroleague'de en iyi dört takımın sahne aldığı Final Four heyecanı 18 ve 20 Mayıs 2018 tarihlerinde Sırbistan'ın başkenti Belgrad'da bulunan Stark Arena'da gerçekleştirildi.

Temsilcimiz Fenerbahçe, Rusya'dan CSKA Moskova, Litvanya’dan Zalgiris ve İspanya'dan Real Madrid'in şampiyonluk için kıyasıya çekiştiği organizasyonuReal Madrid kazandı. Bu sene ikinci kez Euroleague-Denizli İhracatçılar Birliği işbirliğiyle, Final Four'da dört takımın kullandığı tüm havlular en üst kaliteyle Denizli'de üretildi. Türk havlusunun marka bilinirliğinin artırılması amacıyla "TurkishTowels” markası altında yürütülen çalışmalar kapsamında, tüm dünyaTürk havlusunu nihai tüketcisi tarafından da bilinmesi ve tercih edilmesi amaçlanıyor.

 

KAZANAN “TURKİSHTOWELS” OLDU

 

Denizli İhracatçılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, böylesine büyük bir organizasyonda "TurkishTowels” markasının yer almasının heyecan verici olduğuna değinerek sözlerine şu şekilde devam etti:"Bu sene ikinci kez TurkishAirlinesEuroleague’de yer aldık ve Final Four'unsponsorlarından birisi olduk. Avrupanın en ünlü basketbolcularının sırtlarında Türk havlusunun yer alması hepimiz için büyük bir gurur kaynağı. Finaller tüm dünyada 100’ün üzerinde ülkede canlı olarak yayınlandı ve yaklaşık 500 milyon insan televizyonlardan maçları takip etti. İnanıyorum ki, bu proje Türk havlusunun markalaşma sürecinde bize çok büyük katkılar sunacak.” HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web