Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

TEFÇİ TANITIM TOPLANTISINA KATILDI

2018-10-01 09:53:23 |
Gökhan Karaıslı
TEFÇİ TANITIM  TOPLANTISINA KATILDI

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Memur-Sen İl Temsilcisi Kazım Tefçi, Başkan Vekili Feridun Sarıkavak, Başkan Yardımcısı Metin Cami ile birlikte Cumartesi günü Eğitim Bir Sen Merkezefendi İlçe Başkan A. Mehmet Ali Vural, Pazar günü Eğitim Bir Sen Pamukkale İlçe Başkan A. Ahmet İlgün ve yönetim kurullarının hazırlamış olduğu seçim bilgilendirme ve tanıtım toplantılarına katıldı. Toplantıya Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve İş yeri temsilcileri katıldı.

Eğitim-Bir-Sen Şube Başkanı Memur-Sen İl Temsilcisi Kazım Tefçi,  Başkan Vekili Feridun Sarıkavak, Başkan Yardımcısı Metin Cami ile birlikte Cumartesi günü Eğitim Bir Sen Merkezefendi İlçe Başkan A. Mehmet Ali Vural, Pazar günü Eğitim Bir Sen Pamukkale İlçe Başkan A. Ahmet İlgün ve yönetim kurullarının hazırlamış olduğu seçim bilgilendirme ve tanıtım toplantılarına katıldı. Toplantıya Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve İş yeri temsilcileri katıldı.

 

Toplantılarda Başkan Yardımcısı Metin Cami, İlçe Temsilcileri ve delege seçimi sırasında nasıl oy kullanılacağını, geçerli ve geçersiz oyun nasıl olduğu konusunda katılımcılara bilgi verdi.

Şube Başkanı Kazım Tefçi toplantıda yapmış olduğu konuşmada: ” Güçlenebilmek, büyüyebilmek için tutarlı olmak ve sürekli zinde kalmak kaçınılmaz iki kuraldır. Sürekli değişen şartların karşısında konjonktürel olanın tuzağına düşmeden istikameti koruyarak yol alabilmek, yolda savrulmadan hakkın ve hakikatin yanında yer alabilmek ancak inandıkları uğruna uzun yol yürüyebilen erdemli insanların harcıdır. Tarihçesinde çelişkileri olanlar zamanın gergefinden asla çıkamazlar. Sürekli değişen zeminleri okuyamayanlar kıblesini de koruyamazlar. Kıblesini şaşıranlar mutlaka pozisyon hatası yaparlar ve meşruiyet konusunda yara alırlar. Yanlış yerde duranlar için zaman doğal bir afettir. Tarih kendini yeniden yazma hakkını ancak havını tersine taramayı başarabilenlere verir. 2015’de sendikal tarihin havını tersine taramak, görebilenler için bugünlere varmaktı.” dedi.

 

Merkezefendi İlçe Başkan A. Mehmet Ali Vural konuşmasında; ‘’Sendikamızın güzel insanları, yeni sendikacılık anlayışı ve heyecanla çıktığımız bu yolda, sizlere daha iyi hizmet etmek için kucaklayıcı ve çözüm odaklı bir yol izleyeceğiz. Ötekileştirmeden bütün üyelerimize sahip çıkacağız Bunun için sizden destek ve yetki istiyoruz ’’ dedi.

 

Pamukkale İlçe Başkan A. Ahmet İlgün konuşmasında; ‘Ötelemeden ötekileştirmeden, birleştirerek bütünleştirerek, yenilenerek tazelenerek, sendikamızı daha ileriye taşıyacağız’’ dedi. HABER MERKEZİ

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web