Denizli 14°C
25 Mart 2019 - Pazartesi

TAVAS’TA YÖNETİM TAMAM!

2018-08-10 08:49:33 |
Gökhan Karaıslı
TAVAS’TA YÖNETİM TAMAM!

Tavas Birlikspor’da Başkan Hüseyin Keysan yönetiminde yeni dönemin yönetim kurulu listesi kesinleşti. 15 kişilik listede eski yönetimden gelen Bekir Karayürek Asbaşkan, Şevket Uzunoğlu ise Genel Sayman olarak görev yapacak

Bölgesel Amatör Lig ekibi Tavas Birlikspor’da yönetimin görev dağılımı yapıldı. Başkanlığa genç işadamı Hüseyin Keysan’ın talip olduğu kulüpte yapılan ilk toplantının ardından yeni yönetim şekillendi. Kulüpte yapılan açıklamaya göre açıklanan yeni yönetim şu isimlerden oluştu:

Başkan Hüseyin Keysan, Asbaşkan Bekir Karayürek, Başkan Yardımcıları Bekir Utma ve Ali Kösemen, Kulüp Müdürü Raşit Gölcü, Genel Saymanlar Şevket Uzunoğlu ve Hüseyin Han, Basın Sözcüsü Emin Hanoğlu, Kulüp Sözcüsü Cengiz Koçak, Hukuki İşler Sorumlusu Ali Kavak, Genel Kaptan İbrahim Sarıyıldız, üyeler Mehmet Karagöz, Muzaffer Alca, İsmail İyik ve Şevket Çineli.

TEKNİK HEYET DE HAZIR!

Yönetim Kurulu listesini belirleyen sarı siyahlılarda BAL’ın yeni sezonu için teknik ekip de belirlendi. Keysan, takımın başına Teknik Direktör Mustafa Ayhan’ı getirirken, İzlen Çindemir ise Sportif Direktör olarak takımdan ve transferlerden sorumlu olacak.

GÜZEL İŞLER BAŞARACAĞIZ

Yeni yönetimin Tavas Birlikspor’a hayırlı olmasını dileyen Başkan Keysan, “Burada bizi zorlu bir yolculuk bekliyor. Tavas’ı BAL’da temsil edeceğiz. Göreve talip olduk çünkü başarabileceğimizi biliyorum. Şimdi yönetimimiz ve teknik kadromuz oluştu. Sıra transferlere geldi. Onları da tamamladıktan sonra çalışmalara başlayacağız. Hedefimiz güçlü bir kadro kurarak BAL’da şampiyon olup 3. Lig’e çıkmak. Tavas için güzel planlarımız var. İnşallah hepsi gerçekleşecek” dedi.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web