Denizli 32°C
18 Eylül 2019 - Çarşamba

‘TATLI DÜNYASI’ ALIŞKANLIK YAPIYOR

2019-05-25 11:09:22 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
‘TATLI DÜNYASI’ ALIŞKANLIK YAPIYOR

Tatlı denildiğinde Denizli’de ilk akla gelen isimlerden olan Hasan Bey Tatlı Dünyası özel tatlı çeşitleriyle herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor.

Uzun yıllardır tatlı sektöründe hizmet veren Hasan Bey Tatlı Dünyası GİMDES Helal Sertifikalı tatlı ürünlerin satışına da başladı. İşyeri sahibi Hasan Basan sattıkları tatlılar hakkında bilgiler verdi. Basan, “Hasan Bey Tatlı Dünyası’nda ister toptan ister parkende alış veriş yapabilirsiniz. Sattığımız tatlı çeşitleri, künefe, kabak tatlısı, lokum kabak tatlısı, incir, kestane tatlılarıdır. Ayrıca GİMDES Helal Gıda Sertikalı tatlılarımızı da satmaktayız. Sattığımız tüm tatlılarda glikoz katiyen kullanılmamaktadır. Baklavanın bütün çeşitlerini işyerimizde bulabilirsiniz. Özel tatlı siparişleri de alıyoruz. Baklavalarımızı tatmadan baklava yedim diyemezsiniz. Bizim tatlılarımız alışkanlık yapıyor. Bayram öncesi vatandaşlarımızı dükkanımıza bekliyoruz. Her çeşit tatlı bulunur. Herkesimin damak tadına uygun olarak tatlılarımız var.

Bayram ve özel günleriniz için lezzetli tatlılar yemek istiyorsanız 15 Mayıs Mahallesi Kayalık Caddesi’ndeki işyerimize gelmeniz yeterli olacaktır. Tatlı yiyelim tatlı yaşayalım” diye konuştu. Abdullah GÖNÜLTAŞ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web