Denizli 30°C
26 Mayıs 2019 - Pazar

TANDOĞAN'A VİZE YOK!

2017-03-08 06:33:31 |
Haber Merkezi
TANDOĞAN'A VİZE YOK!

Son yılların en parlak sezonu geçiren Denizlispor'da son oynana Samsunspor maçının ardından istifa eden Teknik Direktör Ali Tandoğan'ın takımın başında kalacağı öğrenildi. Tandoğan'ın istifasının yönetim tarafından kabul edilmediği, bir kaç prüz dışında tüm sorunların giderildiği öğrenildi.

Sezon başında Süleyman Urkay'ın başkanlığa gelmesinin ardından Sportif Direktör olarak göreve getirildiği Denizlispor'da 8. Haftada oynanan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçına iki gün kala Teknik Direktör Selahattin Dervent'in yerine takımın başına getirilen Ali Tandoğan,takımın başında çıktığı 16 maçta 6'şar galibiyet ve mağlubiyet ile 4 beraberlik elde etti. Takımın bu sezonki iyi performansında ciddi katkılar yapan Tandoğan, ikinci yarıda yaşanan kötü gidişatın ardından son alınan Samsunspor mağlubiyeti sonrası istifa ettiğini önce sosyal medya hesabından açıklamış ardından da istifa dilekçesini Yönetim Kuruluna sunmuştu.

YÖNETİM ONAY VERMEDİ

Tandoğan'ın istifası ile adeta şok yaşayan yeşil siyahlılarda pazartesi günü toplanan Yönetim Kurulu'nun genç teknik adamın istifasını kabul etmediği öğrenildi. Kulübün Haluk Ulusoy Tesislerinde toplantı yapan Başkan Süleyman Urkay, "Pazartesi günü yapılan toplantı sonrası istifanın kabul edilmediğini kendisine söyledik. Takım bu kadar önemli bir durumdayken kendisinin takımı yalnız bırakmayacağını biliyoruz. Yapılan görüşmeler sonucu istifa kabul edilmedi. Teknik Direktörümüz takımımızın başındadır" dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web