Denizli 10°C
22 Ocak 2020 - Çarşamba

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

2019-07-23 08:28:03 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

Gazetemiz çalışanlarından Gizem Hapak 2 yıldır birlikte olduğu Yunus İnci tarafından aldığı evlenme teklifi ile mutlu anlar yaşadı. İnci ve arkadaşları tarafından hazırlanan sürpriz Ege’nin Maldivleri olan Salda gölünde gerçekleşti.

Arkadaşları ile birlikte gerekli hazırlıkları tamamlayan Yunus İnci, her şeyden habersiz olan Gizem Hapak’ı evinden alarak rutin gezmeye gideceklerini söyledi. Daha sonra Salda Gölü’ne giden çift,  arkadaşları tarafından hazırladıkları alana doğru gittiler. Göl kenarında meşale ve konfeti eşliğinde Yunus İnci tarafından gerçekleştirilen evlenme teklifi Hapak’a duygu dolu anlar yaşattı.

Salda Gölü’nün eşsiz manzarası karşısında büyülenen Hapak , yapılan hazırlığı görünce şaşkınlığını gizleyemedi. Heyecan dolu dakikalar geçiren çift, çevredeki insanlar tarafından da oldukça ilgi gördü. Benimle evlenir misin sorusuna Evet cevabı alan İnci, kutudan çıkardığı yüzüğü Hapak’ın parmağına takarak bir ömür mutluluk için ilk adımı attı. Uzun zamandır evlilik hayalleri kuran çift ilk aşamayı geçerek birbirlerine bir ömür söz verdi.

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ

SÜRPRİZ EVLENME TEKLİFİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web