Denizli 40°C
06 Ağustos 2020 - Perşembe
Sokak ortasında kendi boğazına bıçak dayadı

Denizli’de bir şahıs sokak ortasında boğazına bıçak dayayarak kendisini öldürmek istedi. Saatler süren ikna çabalarının boşa çıkmasının ardından şahsın bir anlık dikkatsizliğinden yararlanan polis ekipleri üstüne atlayarak şahsı yakaladı.

Merkezefendi ilçesi Saraylar Mahallesinde meydana gelen olayda. M.F., isimli şahıs boğazına dayadığı bıçak ile çevredekilerin şaşkın bakışları altında bağırarak kendisine zarar vermeye başladı. Vatandaşların ihbarı üzerine bölgeye çok sayıda polis ve sağlık ekibi sevk edildi. Olay yerine gelen M.F.’nin bir arkadaşı ile birlikte polis ekipleri şahsı ikna etmeye çalıştı. Ardından bölgeye çağrılan psikoloğun da şahsı ikna çabasına yetmedi. Alkol ya da madde kullanımının etkisinde olduğu tahmin edilen zanlıyı Polis ve psikoloğun çabaları ikna etmeye yetmedi.
Çabalara karşılık vermeyen M.F.’nin arkasına döndüğü sırada bir anlık dikkatsizliğinden yararlanan polis şahsın üstüne atlayarak elindeki bıçağı almayı başardı. Ambulansa binmeyi reddeden şahıs sedyeye bağlanarak Denizli Devlet Hastanesine kaldırıldı.
Öte yandan, şahsın polis ekipleri gelmeden önce kendisini göğüs bölgesinden hafif şekilde bıçakladığı da öğrenildi. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı

Halil Görel - İHA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web