Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

Sokak lambası çocuğun kafasına düştü

2019-11-04 06:53:45 |
Haber Merkezi
Sokak lambası çocuğun kafasına düştü

Denizli’nin Acıpayam ilçesinde bir süredir sarkık olduğu öğrenilen sokak lambası, 4 yaşındaki bir çocuğun kafasına düştü. 4 yaşındaki A.K.K’nin kafasına 4 dikiş atıldı. Yaralanan çocuğun ailesi sorumlular hakkında şikayetçi oldu.

Talihsiz olay, Acıpayam ilçe merkezinde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Acıpayam Hükümet Konağı önünde bulunan bahçede bulunan aydınlatma direklerinin birisinin tepesinde bulunan sokak lambasının bir süredir sarkık olduğu öğrenildi. Vatandaşın yetkililere durumu bildirmesine rağmen önlem alınmayan sokak lambası, geçtiğimiz hafta sonunda bahçede oynayan 4 yaşındaki A.K.K.’nin kafasına düştü. Annesi ile Hükümet Konağı önüne gelen 4 yaşındaki A.K.K. adlı çocuk bir süre bankta oturduktan sonra yeşil çimenlere yöneldi.Bu sırada aydınlatma direğinin dibine gelen çocuk burada oynarken tepeden sarkan lamba çocuğun kafasına düştü.

AİLE ŞİKAYETÇİ OLDU

Çocuğunun yaralandığını gören annesi hemen yardıma koştu. Yaralı çocuk Acıpayam Devlet Hastanesinde ilk müdahalesi yapıldı ve alnına dört dikiş atıldı.Yaralanan çocuğun ailesi sorumlular hakkında şikayetçi oldu. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web