Denizli 30°C
25 Nisan 2018 - Çarşamba

Siyaset “ÇAL”ımı

2017-03-20 13:01:37 |
Haber Merkezi
Siyaset “ÇAL”ımı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlun’nun Denizli ziyareti sırasında, Denizli’de olan ve MHP ile ilk defa Çal ilçesinde referandum çalışması yapan Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Kılıçdaroğlu’nun Aydın ziyareti sonrası da hemen Aydın’a geçti. Kılıçdaroğlu için “Ayak üstü kırk yalan söylüyor” diyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, referandum çalışmalarına Muğla ile devam etti. AK Parti Denizli Milletvekili Sema Ramazanoğlu ise cumartesi günü servislenen bir haber ile Çal ilçesini ziyaret ettiği öğrenildi.

Referandum çalışması çerçevesinde Denizli programı yapan CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci sıkı markaj yaptı. Perşembe günü ilimize gelen Kılıçdaroğlu’nun ziyaret günü Aile ve Sosyal Politikalar bakanı Fatma Betül Sayan Kaya ile birlikte programlar düzenleyen Zeybekci, MHP’li  Belediye olan Çal İlçe meydanında MHP İl Başkanı Cafer Birtürk ve MHP’li Çal Belediye Başkanı Fethi Akçan ile birlikte “EVET” mitingi düzenledi.

AYDIN’DA YALANCI DEDİ

Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlun’nun Aydın ziyareti sonrası düzenlenen Aydın ziyaretlerinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlu için “Ayak üstü kırk yalan söylüyor” diyen Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci partilileri ile bir araya geldi.

RAMAZANOĞLU’NDAN ŞAŞIRTAN ZİYARET

Referandum çalışmalarında Çal İlçesi’ni ziyaret eden Sema Ramazanoğlu dikkat çekti. Miting programına katılmayan Ramazanoğlun’nun çalışmalara Çal’dan başladığı görüldü.

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web