Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

Sıra yarı finalde

2018-04-23 09:39:31 |
Haber Merkezi
Sıra yarı finalde

Pamukkale Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği mahalleler arasında düzenlenen futbol şöleninin 3'ncü tur maçları tamamlandı. 3’lü final grubunun oynanacağı turnuvada 6 takımlı yarı final maçlarının programı belli oldu.

Pamukkale Belediyesi tarafından düzlenen Futbol Şöleni’nde heyecan devam ediyor.  31 mahalleden 44 takımın katılımı ile oynanan müsabakalar eleme usulüne göre yapılıyor. Pamukkale’de 7. Futbol Şöleni İlkbahar 2018 Halı Saha Futbol Turnuvası adıyla gerçekleşecek büyük heyecanda 3. Tur maçları tamamlandı. Deliktaş sahasında oynanan maçlarda Develi Zeytindalıspor, Zeytinköy Yörükgücü; Kale sahasındaki maçlarda ise Zümrüt Zeytinköy Zümrütspor ve Küçükderespor ile Karşıyaka Gençlergücü yarı finale yükselen ekipler oldu.

YARI FİNAL HEYECANI 25 NİSAN'DA

  1. tur maçlarının ardından yarı final maçlarının programı da belli oldu. 25 Nisan Çarşamba günü Kale sahasında yapılacak saat 19.30’da Zeytinköy Yörükgücü ile İstiklal Dost İstiklalgücü, 20.30’da Karşıyaka Gençlergücü – Develi Zeytindalıspor ve 21.30’da Zümrüt Zeytinköy Zümrütspor ile Küçükderespor arasındaki maçlarla finale yükselen takımlar belli olacak. Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, futbol heyecanın devam ettiğini ifade ederek, “Her yıl iki kez düzenlediğimiz turnuvanın 2018 yılının ilkini gerçekleştiriyoruz. 31 mahalleden 44 takımın katılımı ile oynan maçlarda heyecan oldukça yüksek oluyor. Katılan ve mücadele eden tüm takımlara başarılar diliyorum. Maçların centilmence geçmesini istiyorum” dedi. HABER MERKEZİ

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web