Denizli 36°C
25 Haziran 2019 - Salı

ŞİMDİ HİZMET ZAMANI

2018-12-13 09:03:20 |
Gökhan Karaıslı
ŞİMDİ HİZMET ZAMANI

Yerel seçimlerde Kuşpınar Mahallesi Muhtarı olabilmek için adaylığını koyan Ali Tunç, “Yıllarca devlet memuru olarak insanların hizmetindeydim bu saatten sonra da muhtarlık yaparak insanlara hizmet etmek istiyorum” dedi.

ÖNCE İNSAN, ÖNCE KUŞPINAR

Mart 2019 Yerel Seçimleri öncesi muhtar adaylığını koyduğu Pamukkale İlçesi Kuşpınar Mahallesine seçilmesi durumunda yapacağı çalışmalar hakkında açıklamalarda bulunan eski Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Başkanı Emekli Matematik Öğretmeni Ali Tunç, “Kuşpınar Mahallesi Denizli’nin en elit mahallesi. Bu anlamda mahallemizin mevcut durumda Belediye hizmetlerinden yeteri kadar faydalanmadığını düşünüyorum. Önce insan, önce Kuşpınar anlayışıyla mahallemizin sosyal dokusunu incitmeden projeler gerçekleştireceğim. Öncelikle çevre düzenlemesinde ağaçlandırma ve yeşillendirme çalışmalarında öncelikli davranacağım” dedi

PAZARYERİNİ YENİ BAŞTAN İNŞA EDECEĞİM

Denizli’nin en büyük semt pazarlarından biri olan Çarşamba Pazarı diğer adıyla Sosyete Pazarı’nı daha derli toplu bir görüntüye kavuşturacağını ifade eden Tunç, “Çarşamba pazarı Kuşpınar Mahallesi’nin en dikkat çeken noktalarından biri. Fakat çok dağınık bir görüntüye sahip Pazar yerini yeni baştan inşa edeceğim. Bende muhtar olmam durumunda yer sahipleriyle anlaşarak burayı içinde pazar yerinin de olacağı katlı otopark alanına çevirmek istiyorum.” diye konuştu.

EV HANIMLARI ÇALIŞACAK

Ev hanımları için kurs ve ek çalışma alanları açacağını dile getiren Tunç, “Kadınlarımız en kıymetli varlıklarımız. Çocuk büyüten ya da herhangi bir şekilde çalışmaya imkânı olmayan ev hanımlarımız için iş kursları ve çalışma alanları için fırsat yaratacağım.”

ÇOCUKLARA KREŞ, ÖĞRENCİLERE BURS

Geleceğimizin teminatı olan çocuklar ve öğrenciler için yapacaklarını anlatan Tunç, “ Annesi babası çalışan ve kreş mecburiyeti olan bütün çocuklar için mahallemizde kreş açacağız. Bunun yanında Kuşpınar Mahallesinde ikamet edipte başarılı olan öğrencilerimize burs imkanı için seferber olacağım. Bunun yanında okullarımızın güvenliği ve denetimi içinde teyakkuz halinde olacağım.”

YARDIMA MUHTAÇ KALMAYACAK

“Genç yaşlı kim varsa bir ağabey bir kardeş bir baba gibi her vatandaşımın elinden tutmaya çalışacağım. Yoksul kimsesiz ve ihtiyarlar için bakım evleri için belediyeyle birebir çalışma halinde olacağım.”

 

 

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web