Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

Sıcaklıkta var yağış da

2019-11-04 06:32:01 |
Haber Merkezi
Sıcaklıkta var yağış da

Geçtiğimiz hafta nispeten kışın geldiğini hisseden Denizli’de yeni hafta ile birlikte sıcaklıklar yeniden artıyor. Bölgede sıcaklıkların kademeli olarak 3-4 derece artması bekleniyor. Denizli’de yarın ise il genelinde yağış bekleniyor. Haftanın geri kalanında sabah saatlerinde ise sis görüleceği öğrenildi.

Meteoroloji 5 günlük hava tahmin raporlarını açıkladı. Meteoroloji verilene göre Denizli’de hava sıcaklığı yeni haftada artıyor. Geçen hafta kısmen de olsa kışın geldiğini hisseden bölgede sıcaklıklar, hafta başından itibaren artmaya başlayacak. Haftanın ilk günü parçalı bulutlu havada 23 derece sıcaklığın olacağı Denizli’de Salı günü ise yağış bekleniyor. Sağanak yağışın yarın gün boyu tüm ilçelerde etkili olması bekleniyor. Yarın hava sıcaklığının 24 derece olacağı tahmin ediliyor.

SABAHLARI PUSA DİKKAT

Bölgede yarınki yağışın ardından havanın yeniden açması bekleniyor. Meteoroloji verilene göre yarından itibaren haftanın geri kalanında sıcaklığın kademeli olarak artacağı tahmin ediliyor. Buna göre Çarşamba günü 24, Perşembe günü 25 derece olacak sıcaklık Cuma günü ise 26 dereceye kadar çıkacak. Gündüz sıcaklığın artacağı bölgede ise gece sıcaklığı ise 10 derecenin altında olacak. Bu da sabah saatlerinde pus ve sis oluşmasına neden olacak. Sisin bazı bölgelerde yoğun olacağı tahmin ediliyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web