Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

SERİNHİSAR HALK EĞİTİMDEN BİR AB PROJESİ DAHA

2019-08-01 12:19:20 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
SERİNHİSAR HALK EĞİTİMDEN  BİR AB PROJESİ DAHA

Son yıllarda yaptığı ulusal ve uluslararası projelerle dikkat çeken Serinhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü bu başarılarına bir yenisini daha ekledi. Serinhisar Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü tarafından, 2019 Yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği Projeleri kapsamında hazırlanan,"Avrupa'da Yapılan Göçmen Uyum Programları" isimli proje, Türkiye Ulusal Ajansı tarafından kabul edildi.

2019 yılı Erasmus+ Yetişkin Eğitimi Personel Hareketliliği faaliyeti kapsamında sunulan proje tekliflerinin değerlendirme süreci tamamlandı. Türkiye Ulusal Ajansı'na sunulan 348 proje teklifinden uygunluk krıterlerini taşıyanlar içerik değerlendirmesine alınmış ve her biri en az iki bağımsız dış uzman tarafından değerlendirilmiştir. İçerik değerlendirmesi sonucunda ve mevcut bütçe imkânları çerçevesinde, 49 proje teklifi hibe desteği almaya hak kazanmış, 20 proje teklifi yedek olarak belirlendi.

Proje kapsamında Almanya'ya yapılacak olan ziyarete idareci, öğretmen ve usta öğreticilerden oluşan bir ekip katılacak. Abdullah GÖNÜLTAŞ

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web