Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

Şenel, “Kendimize Gelmek Zorundayız”

2018-11-07 07:56:21 |
Gökhan Karaıslı
Şenel, “Kendimize Gelmek Zorundayız”

Şenel, “Kendimize Gelmek Zorundayız”

Denizli Süper Amatör Lig’de iyi bir çıkış yakaladıktan sonra son 3 maçını kaybeden Bağbaşı Zeytinköyspor’da moraller bozuk. Başkan Kenan Şenel, “Sıkıntılı bir süreçten geçiyoruz. İyi bir seri yakaladıktan sonra 3 maçlık yenilgi serisi gidişatı bozdu. Eksikliklerimiz var. Bahane aramıyoruz. Kendimize gelmek zorundayız” dedi.

Bağbaşı Zeytinköyspor’da kötü gidişat sürüyor. Denizli Süper Amatör Lig’de sezona üst üste iki galibiyetle başlayan kırmızı siyahlılar, Starspor ve Kalınkozspor galibiyetleriyle kendine gelmişti. İki maçlık galibiyet serisinin ardından Sarayköy deplasmanında Sarayköy 1926’ya 2-0’dan maç veren Bağbaşı, ardından da Acıpayam ve son olarak da Yeşil Çivril Belediyespor’a mağlup oldu. Üst üste aldığı 3 yenilginin ardından 8 puanda kalan kırmızı siyahlılarda Başkan Kenan Şenel, kötü gidişata dur demek zorunda olduklarını söyledi.

TOPARLANMALIYIZ

Şenel, “Kötü bir gidişatta olduğumuz doğrudur. Eksik oyuncularımız var. Her maç bunların eksikliklerini hissediyoruz. Son Yeşil Çivril Belediyespor maçında da eksiklikleri hissettik. Çok kötü bir performans gösterdik. Kötü oynadık ve kaybettik. Şimdi daha zor bir maça çıkacağız. Toparlanmak zorundayız. Aksi halde daha kötü sonuçlar bizi bekliyor” dedi.

Gökhan KARAISLI

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web