Denizli 11°C
11 Aralık 2018 - Salı

SANAYİ ESNAFLARI HAREKETLİLİKTEN MEMNUN

2017-04-25 10:28:34 |
Haber Merkezi
SANAYİ ESNAFLARI HAREKETLİLİKTEN MEMNUN

Sanayici esnafları Referandum sonrasında canlılıktan memnun olduğunu söylediler. Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde araçlarını bakıma getiren vatandaşlar sanayiyi canlandırdı.

Referandum öncesinde durgun günlerini yaşayan sanayi esnafları referandum sonrası yaz aylarının da yaklaşmasıyla birlikte hareketlilik yaşadıklarını dile getirdiler. Sanayici esnaflarından Süleyman İlkay, referandum öncesinde durgun olduğunu şimdilerde ise işlerin açılmaya başladığını dile getirdiler. İlkay şöyle konuştu: “Havaların da ısınmasıyla birlikte yazlık bakımlar başladı. Referandumdan önce çok durgundu. Ne ticaret yapılıyordu nede vatandaş olarak önünü görmediği için referandum sonrasında biraz daha işlerde düzelme başladı” diye konuştu.

Yaz aylarına yaklaştığımız şu günlerde vatandaşların araçların bakımını yapmaları gerektiğini söyleyen İlkay; “Kıştan yaza girdiğimiz şu günlerde kış lastiklerinden yaz lastiklerine  dönüş yapılması gerekiyor. Sanayiye gelerek mutlaka yaz lastiklerini taktırsınlar. Araçlar teknik olarak ta bakılması gerekir. Kilometre olarak misal 10 bin kilometrede bir her yıl periyodik bakımlarını yaptırsınlar. En önemlisi can sağlığı için, hem de cebimiz için araçların bakımlarını yaptırmaları gerekiyor. Bundan sonraki beklentimiz işlerin iyi olması yönündedir. İnşallah işlerimiz iyi gider” dedi. Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web