Denizli 19°C
30 Mart 2020 - Pazartesi

Sağlıkçılara pankart açarak teşekkür ettiler

2020-03-25 10:25:42 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
Sağlıkçılara pankart açarak teşekkür ettiler

Sağlıkçılara pankart açarak teşekkür ettiler

Denizli’de Galatasaray taraftar grubu olan UltrAslan Denizli sağlık çalışanlarını unutmayarak, hastane önünde pankart açtı.

Denizli’de UltrAslan taraftar grubu sağlık çalışanlarına yapmış olduğu jest ile takdir topladı. Hastanelerde koronavirüs salgını tehditline karşın hiç durmadan korkusuzca çalışan sağlık görevlileri için kocaman bir pankart hazırlayan grup pankart ile hastane acilinin önüne gitti. Pankarta “Biliyoruz çok yoruldunuz! Ne sizleri ne de emeklerinizi unutmayacağız” yazan grup hastane önünde alkışlar ve tezahüratlar ile sağlık çalışanlarına destek verdi. Hastanedeki sağlık emekçilerine teşekkürlerini sunan UltrAslan grubu adına Başkan Recep Özkan “Sağlık emekçilerimizin her zaman yanındayız. Bugüne kadar sağlık için hep çalıştılar. Her şeyin başı sağlık diyorsak, her şeyin başı sağlık emekçileri de demeliyiz. Allah sağlık çalışanlarımızı başımızdan eksik etmesin” dedi.

UltrAslan Denizli Grubu Başkanı Recep Özkan ve Fatih Azman’ın da katıldığı pankart açma merasiminde taraftarlar sağlık çalışanlarıyla fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

Kubilay Y. GERBOĞA


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web