Denizli 9°C
21 Şubat 2020 - Cuma

RENKLERİN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

2019-07-22 07:25:37 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
RENKLERİN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Denizli Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası, dünyanın en ünlü kozmetik markalarından birinin Türkiye temsilcisi olan Renk Eğitmeni Mesut Yörük ve ekibiyle olağanüstü bir renk lansmanına daha imza attı. 30 katılımcı kuaförün yer aldığı eğitimde toplam da 5 mankenin saçında; beyaz kapama, gri saç, buz beyazı, bakır kızılı ve sombre renk çalışmaları uygulamalı olarak gösterildi. Eğitim sonunda katılımcılara sertifika verilirken, kura ile seçilen 10 katılımcıya da tanıtımı yapılan markanın ürünlerinden oluşan paketler hediye edildi.

Denizli Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı İdris Ağılönü’nün öncülüğünde kuaför ve berberlere yönelik eğitimler sürüyor. Son olarak dünyaca ünlü bir kozmetik firmasının Türkiye ayağında renk eğitmenliği yapan Mesut Yörük ve ekibiyle 5 saatlik bir eğitime daha imza atıldı. Dönemin moda renklerinin tanıtıldığı ve uygulandığı eğitimde; son zamanlarda doğal görünümüyle kadınların tercihi haline gelen sombre renk çalışmasına da yer verildi. Renklendirme eğitimi ilgili açıklamalar da bulunan Denizli Berberler ve Kuaförler Esnaf Odası Başkanı Ağılönü, “Ünlü firmalarda renk eğitmenliği yapan Mesut Yörük beyefendi ile bir eğitim gerçekleştirdik.  Hem temsilciğini yaptığı kozmetik markasının yeni saç renklerini katılımcılarına tanıttı hem de uygulamalı olarak 5 manken üzerinde;  beyaz kapama, gri saç, buz beyazı, bakır kızılı ve sombre renk çalışmaları yaptı. Toplam da 30 katılımcı kuaför arkadaşımız yer aldı. Amacımız Denizli’deki kuaförlerimizi sezon içersinde renk ve boya konusunda bilgilendirmekti. Düğün sezonu olması vesilesiyle bütün üyelerimiz yoğun çalışıyor. Denizli kuaförlük konusunda ciddi anlamda markalaşmış bir şehir. Böylesi işinin ehli meslektaşlarıma; başkanları olarak, layık oldukları oda ortamında ihtiyaçları olan eğitimlerin imkânlarını sunmak için gerekli bütün çalışmaları yapmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

30 katılımcı kuaföre eğitim sonunda sertifika verilirken, Başkan Ağılönü’nün kurasıyla 10 kişiye de tanıtımı yapılan kozmetik markasının ürünlerinden oluşan paketler hediye edildi. Hediye paketlerin içinde saç boyası, oksidan ve açıcı yer aldı.

RENKLERİN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

RENKLERİN LANSMANI GERÇEKLEŞTİRİLDİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web