Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

REFERANDUM SONRASI MORAL YEMEĞİ

2017-04-20 11:15:27 |
Haber Merkezi
REFERANDUM SONRASI MORAL YEMEĞİ

Denizli’de İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, referandumda görev yapan 4 ve daha fazla çocuk sahibi polislerle yemekte bir araya geldi. Demir, özellikle gece nöbetlerinde yoğun tempoda çalışan polislere moral ve motivasyon açısından bu tür etkinliklerin önemli olduğunu söyledi.

Denizli İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, referandum sürecinde yoğun tempoda çalışan, 4 ve üzeri çocuk sahibi olan polis memurları ve ailelerine, Polisevinde akşam yemeği verdi.

Özellikle gece nöbetlerinde yoğun tempoda çalışan personelin moral ve motivasyonlarının artırmak için düzenlenen yemeğe ev sahipliği yapan Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, uygulamanın ilk kez yapıldığına dikkat çekti. Emniyet Müdürü Demir, "Polislik mesleğini icra etmek başlı başına meşakkatli bir görev. Hele ki kalabalık bir aileye sahip personelin hem çalışıp hem de ailelerine zaman ayırabilmeleri takdir edilecek bir durum. Bu şehrin bugünü dünden daha güvenli, yarını da bu günden daha da güvenli olacak. Bu da teşkilat mensupları ile  Denizli halkının hep birlikte uyum içerisinde olmasıyla başarılabilecek" dedi. Demir, yemeğin bir başka amacının polis olmanın çok çocuk sahibi olmaya engel olmadığını diğer polislere de göstermek olduğunu söyledi.

Etkinlik, yemeğe katılan polis ve ailelerinin toplu hatıra fotoğrafı çektirmesiyle son buldu.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web