Denizli 15°C
19 Nisan 2019 - Cuma

"ÇIKTIĞIMIZ YOL, HAKK'A HİZMET YOLUDUR"

2018-12-29 13:10:23 |
Gökhan Karaıslı
"ÇIKTIĞIMIZ YOL, HAKK'A HİZMET YOLUDUR"

Seçim çalışmalarını aralıksız sürdüren MHP Pamukkale Belediye Başkan aday adayı Hasan Okur, çıktıkları yolun Hakk’a hizmet yolu olduğunu söyledi. 

MHP Pamukkale Belediye Başkan Aday adaylığı başvurusunu yaptıktan hemen sonra ilçedeki seçim çalışmalarına start veren Hasan Okur, Akköy, Karahayıt, Sevindik, Fatih, Karşıyaka, Deliktaş ve Bağbaşı’nın yanı sıra bağlı mahallelerde de vatandaşlarla bir araya geliyor. Gittiği her mahallede ve misafir olduğu her evde MHP’nin yerel yönetim anlayışı hakkında bilgiler veren Okur, bu doğrultuda Pamukkale için hayata geçirmeyi planladığı projelerden de vatandaşlara bahsederek bilgilendirmeler yapıyor. Okur, Belediye Başkanlığı seçimlerinin  önceki seçimlerden çok daha farklı olduğunu ifade ederek “Ülkemiz sıkıntılı bir süreçten geçiyor. Cennet vatanımızın dört bir yanını kuşatmış olan emperyal güçler ve onların içimizdeki maşaları, ülkemizde kaos çıkarmanın peşinde koşmakta, milletimizi birbirine düşürmenin hesaplarını yapmaktadır. 15 Temmuz hain darbe girişimi, bu planın en somut parçalarından birisi olmuştur. Aynı güçler, yeni oyunlarla, yeni tuzak ve tezgâhlarla bu necip milletin ayağını sektirmek için fırsat kollamaya devam etmektedir. Bilinmelidir ki; MHP var olduğu müddetçe bu hain planların hepsi bozulacaktır. İşte partimizin 15 Temmuz’dan bu yana ortaya koyduğu duruş, bu planları, bu tuzakları ve hain girişimleri boşa çıkartmıştır, çıkartmaya da devam edecektir” diye konuştu.


Bazı şer odaklarının MHP ile AK Parti arasındaki ittifak üzerinden fitne ve nifak tohumları ekmeye çalıştığını vurgulayan Pamukkale Belediye Başkan aday adayı Hasan Okur, “Biz bugün Pamukkale ilçemizin her mahallesini karış karış geziyorsak, makam sevdası için değildir ve MHP’nin hiçbir mensubunun böyle bir derdi de yoktur, kaygısı da yoktur. Biz bugün sahada ve sokaklardaysak; milli birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kardeşliğimizi güçlendirmek ve her karış toprağı şüheda kanıyla yoğrulmuş olan bu toprakların bekası içindir” dedi.
HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web