Denizli 24°C
31 Mayıs 2020 - Pazar

PEV, “BAHAR”I 25. YIL COŞKUSUYLA KUTLADI

2019-04-16 13:44:23 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
PEV, “BAHAR”I 25. YIL  COŞKUSUYLA KUTLADI

Özel PEV Okulları Okul Aile Birliği tarafından 14 Nisan Pazar günü Şato Garden’da düzenlenen ‘’Bahar Şenliği’’ pek çok etkinliğe ve gösteriye ev sahipliği yaptı.  Konserler, oyunlar ve gösterilerle eğlenen öğrenci, veli ve öğretmenler baharın gelişini büyük bir coşkuyla kutladı.

PEV Okulları Okul Aile Birliği Başkanı Hülya Akdere’nin konuşmasıyla başlayan Bahar Şenliği; ortaokul ve lise öğrencilerinin halk oyunları, step ve jimnastik gösterileriyle devam etti. Gösterilerin ardından sahnede yerini alan ve avukatlardan oluşan Suça Sürüklenen Çocuklar (SSÇ) grubu verdikleri konserle dinleyenlerden tam not aldılar. Şişme oyun parkurunda, halat çekme yarışında, çuval oyununda ve eğitsel diğer oyunlarda kıyasıya yarışan katılımcılar oyun parkurlarında gönüllerince eğlendiler. Ahşap boyama, çocuk tekstil ürünleri, takı ve kitap standları katılımcılardan büyük ilgi gördü.  Baharın gelişini öğrenci, öğretmen ve velileriyle kutlayan PEV Okulları; aile olmanın, 25. yılda da bir arada olmanın mutluluğunu yaşadı.

Etkinlik hakkında bilgi veren Özel PEV Okulları İlkokul ve Ortaokul Müdürü Hilal Tortop, “Baharın gelişi hepimizde büyük bir heyecan uyandırıyor. Okul Aile Birliğimizde baharın gelişini coşkuyla kutlamak adına bir şenlik düzenledi. Çocuklarımız ve aileleriyle eğlenceli bir gün geçiriyoruz. PEV Okulları olarak aile olmanın, 25. yılımızda da bir arada olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.” Şeklinde duygularını dile getirdi. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web