Denizli 10°C
23 Şubat 2020 - Pazar

PAMUKKALE HAREKETE GEÇİYOR

2019-10-05 07:19:05 |
Gökhan Karaıslı
PAMUKKALE HAREKETE GEÇİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Pamukkale İlçe Başkanlığına atanan Mehmet Ali Yılmaz, basın mensuplarıyla buluşarak, ilçe başkanlığı olarak hedeflerinin 5 bin üye yapmak olduğunu ifade etti. Yılmaz, Pamukkale ilçesi olarak her konuda çalışmalara başlayacaklarını belirterek ‘Pamukkale harekete geçiyor’ dedi.

MHP Pamukkale İlçe Başkanı Mehmet Ali Yılmaz basın mensuplarıyla çamlıkta kafede bir araya gelerek yapacakları çalışmalar ve hedefleri hakkında bilgiler verdi. Yılmaz yaptığı açıklamasında, “Geçtiğimiz günlerde MHP Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tarafından Pamukkale İlçe Başkanlığı görevine getirildi. Bu görevim şahsıma Denizli’mize hayırlar getirsin. Farklı siyasi ensturmanları kullanmak suretiyle farklı siyasal yenilikleri hayata geçireceğiz. Denizli’deki siyasete katkı sağlamak istiyorum. Ülkücü Camiaya bağlılığımı belirtmek istiyorum. Artık Pamukkale harekete geçiyor” dedi.

MHP’ye ve ülkücü camiaya bağlılığını vurgulayan Yılmaz, “ Tarımda, Sanayide ve her türlü sorunları çözüm olacağımıza düşünüyorum. MHP Pamukkale İlçe Başkanlığı olarak üye kaydını arttırmayı düşünüyorum. Hedefimiz 5 bin üye sayısına ulaşarak önemli bir başarı elde etmek istiyoruz” dedi. Abdullah GÖNÜLTAŞ

 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web