Denizli 29°C
23 Eylül 2019 - Pazartesi

“Pamukkale’de Akp’yi Tarihe Gömeceğiz”

2018-11-07 12:49:12 |
Gökhan Karaıslı
“Pamukkale’de Akp’yi Tarihe Gömeceğiz”

“Pamukkale’de Akp’yi Tarihe Gömeceğiz”

CHP Pamukkale Belediye Başkan aday adayı Ahmet Divarcı, “ İşsiz genç, engelli, ev hanımları için yeni iş sahaları açacağız. Sloganımız halka, ‘İş, Ekmek, Aş, hiçbir çocuk yatağa aç girmeyecek’ ile sahalardayız” dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Pamukkale Belediye Başkan Aday adayı Ahmet Divarcı, hemen hem tüm semtlerde kreş, yaşlılara ve gençlere ek iş, projelerimiz ile daha yaşanabilir kent yaratmak hedefinde olduğunu söyledi.

Divarcı, Mart 2019 Yerel Seçimlerinde Pamukkale’de AKP’yi tarihin tozlu sayfalarına gömeceklerini belirtti ve devamla şunları söyledi:

“Pamukkale 350 bin nüfuslu bir kent. Hem tarihi hem kültürel hem de coğrafi olarak Denizli’de ender sayılabilecek bir ilçe. Yatırımlarımız da ve projelerimizde bu zenginliği ve otantikliği gözeterek hazırlayacağız. Çocuklarımızı eğiten aynı zamanda geleceğe sağlam adımlar atmalarını sağlayacak kreşleri  ve etüt merkezleri açacağız. Bunun yanında öğrencilerimiz içinde farklı projelerimiz olacak. Bunun yanı sıra engelli vatandaşlarımızı için düşündüğümüz engelli merkezleri ve sosyal alanlar yaratacağız. Yaşlılar için huzurevleri ve bakım evleri inşa edeceğiz. Ev hanımları ve gençler için de yeni iş sahaları ve etkinlikler hazırlayacağız.”

SÜT projesi hakkında da bilgi veren Divarcı, “ biz insanlara üretimi, sanayiyi ve ticareti canlandırmayı vaat ediyoruz. İhtiyacımız olan yol kaldırım değil biz bunları şimdilik bir kenara bırakarak vatandaşlarımıza rahat nefes aldıracağız. Önceliğimiz bu zenginliklerin farkında olarak karnımızı nasıl doyurabiliriz bunun hesaplarını yapmaya koyulacağız. Bu projeler her kesimden kişiyi memnun edecek türden olacak. Pamukkale ticari merkezlerlerin bulunduğu bir kent olarak adından söz ettirecek” dedi.

 

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web