Denizli 24°C
31 Mayıs 2020 - Pazar

Oturum ücretleri MYO’ya bağışladılar

2019-11-08 12:35:30 |
Haber Merkezi
Oturum ücretleri MYO’ya bağışladılar

Honaz Belediye Meclisi, Kasım ayı oturumunda örnek bir karara imza attı. Meclis üyeleri kasım ayı oturum ücretlerini ilçede yapılacak olan Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun yapımı için bağışladı.

Denizli’nin il merkezine en yakın ilçesi olan Honaz’da bir süredir ilçeye yeni bir üniversite bölümü kazandırmak için yapılan çalışmalar geçtiğimiz günlerde sonuçlandı. Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ile PAÜ Rektörü Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun ilçeye taşınması için protokol imzaladı. Örnek projenin hazırlandığı okulun yapımı için çalışmalar sürüyor.

MECLİS ÜYELERİNDEN ÖRNEK HAREKET

Tüm ilçenin kenetlendiği Meslek Yüksek Okulu için Honaz Belediye Meclisi üyelerinden örnek bir karar alındı. Belediye Meclis üyeleri, Kasım ayı oturum ücretlerini okul için bağışlama kararı aldı. Karar sonrası açıklama yapan Başkan Yüksel Kepenek, “Honaz Belediye Meclisi olarak Kasım ayı oturum ücretlerimizi, ilçemize yapılacak Denizli Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu'nun yapımı için bağışladık. İlçemize hem eğitim anlamında hem de sosyo-ekonomik olarak büyük katkısı olacak okulun yapımı için böylesine örnek bir karara imza atan tüm meclis üyelerine teşekkür ediyorum” dedi. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web