Denizli 25°C
26 Mayıs 2020 - Salı

Otobüs Durakları Pırıl Pırıl

2014-05-16 10:06:19 |
Haber Merkezi
Otobüs Durakları Pırıl Pırıl

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğüne bağlı temizlik ekipleri tarafından belediye otobüs durakları deterjanlı suyla yıkanarak temizleniyor. Özellikle yoğun kullanılan otobüs duraklarında..

Denizli Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Müdürlüğüne bağlı temizlik ekipleri tarafından belediye otobüs durakları deterjanlı suyla yıkanarak temizleniyor. Özellikle yoğun kullanılan otobüs duraklarında başlatılan çalışmalar ekipler tarafından periyodik aralıklarla gerçekleştiriliyor. Gece ve sabah erken saatlerde durakların kullanılmadığı zamanlarda yapılan çalışmalara, "Temiz çevre ve temiz şehir" anlayışı ile devam ediyor. Titiz bir şekilde yapılan çalışmalarla halk sağlığının korunması amaçlanıyor. Otobüs duraklarını temizleyen personellerden Engin Demirtaş “ Ortalama günde 20 durak temizlediklerini, temiz bir kent görünümünü koruması için her türlü çalışmayı yaptıklarını belirterek, durak temizliğinin yanı sıra durak çatısının tamiri gibi çalışmaları da bu kapsamda gerçekleştirdiklerini” söyledi.

 Kentin temiz kalabilmesi için Denizli halkına büyük görevler düştüğünü belirten Demirtaş, vatandaşların durakları temiz tutarak kendilerine destek olmasını istedi. 


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web