Denizli 35°C
21 Ağustos 2019 - Çarşamba
Okul Öncesi Minikleri Bahar Şenliğinde Gönüllerince Dans Etti

Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencilerinin hazırlamış oldukları bahar şenliği büyük bir ilgi ile izlendi.

Okul bahçesinde gerçekleşen bahar şenliğinin açılış kurdelesini öğrenciler ile birlikte İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz kesti.

İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz “Geleceğimiz olan yavrularımızla birlikte olmaktan büyük bir memnuniyet duyuyorum. Onlar bizlerin yaşama sevincini bir kat daha artırıyor. Gözlerindeki ışıltı bizleri mutlu ediyor. Okul öncesi eğitimin ne kadar önemli olduğunu buradan bir kez daha vurgulamak istiyorum. Çocuklarımıza yeterli imkanları verdiğimiz takdirde yapamayacakları başaramayacakları iş yoktur” dedi.

Bahar şenlikleri adeta 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı havasında geçti.  Denizli Büyükşehir Belediyesi Hayme Hatun Anaokulu öğrencileri dünyanın çeşitli ülkelerindeki çocuklarının geleneksel kıyafetlerini giydikleri şenlikte rengarenk görüntüler eşliğinde dans ettiler. Anaokulu minikleri özenle hazırladıkları dans gösterilerini, anne-baba ve öğretmenlerine sunmanın mutluluğunu yaşadılar.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web