Denizli 13°C
20 Nisan 2019 - Cumartesi

ÖĞRENCİLERDEN AKDAĞ’A GEZİ

2018-04-16 11:20:54 |
Gökhan Karaıslı
ÖĞRENCİLERDEN AKDAĞ’A GEZİ

Çivril Belediyesinin düzenlemiş olduğu PAÜ'de okuyan 120 öğrencinin Akdağ tanıtım gezisi isteğini geri çevirmeyen Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven öncülüğünde gerçekleşen gezide Akdağ Tabiat Parkına gidildi.

120  Öğrencinin mesirelik alana iner inmez mutlulukları gözlerinden okunuyordu. Çivril Belediyesi Çivril tanıtım projesi kapsamında öğrencilere toplu bir gezintiyle Akdağ Tabiat Parkı tanıtılıp öğle yemekleri ikram edildi. Sonrasında gitar eşliğinde şarkı ve türküler söylendi. PAÜ öğrencileri saatlerce doğanın tadını çıkarıp duydukları memnuniyeti dile getirerek "Düzenlenen gezide gitmiş olduğumuz yerde oldukça keyifli zamanlar geçirdik, Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz." diye eklediler.

Çivril Belediye Başkanı Dr. Gürcan Güven; "İlçemizin tanıtımı için her fırsatı değerlendiriyoruz. Çivril'e ülkemizin çeşitli yerlerinden eğitim için gelen öğrencilerimize ilçemizin doğa güzelliklerini tanımalarına yardımcı oluyoruz. Akdağ Tabiat Parkı da halkımızın hoşça vakit geçirebildiği yerler arasında, doğa konusunda çok hassas davranmamız gerektiğini ve yeni neslin çok daha hassas yetiştirilmesi gerektiğini düşünüyorum, bu açıdan ilçemizin doğa güzelliklerini gezip görmelerini, tanımalarını sağlıyoruz." dedi. HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web