Denizli 15°C
12 Aralık 2019 - Perşembe

MUHTAR ADAYLARINDAN GAZETEMİZE ZİYARET

2019-02-13 12:06:57 |
Gökhan Karaıslı
MUHTAR ADAYLARINDAN  GAZETEMİZE ZİYARET

Adalet Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Belenköylü ve 1200 Evler Mahallesi Muhtar Adayı Fatma Gür, gazetemize ziyaret ederek İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam ile görüştü.

Gazetemize ziyaretler devam ediyor. Adalet Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Belenköylü ve 1200 Evler Mahallesi Muhtar Adayı Fatma Gür, gazetemize ziyaret gerçekleştirdi. Adalet Mahallesi Muhtar Adayı Süleyman Belenköylü, Horoz Gazetesi İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam’a desteklerinden dolayı teşekkür ederek; “Adalet Mahallesi Muhtarı olarak göreve talip olduk. Muhtarlık ek işimiz değil tek işimiz olacak. Adalet Mahallesi sakinlerine buradan sesleniyorum. Oylar sizden hizmet bizden, Biz seçim yarışına değil, hizmet yarışına varız. Farkımız hizmetimiz olacak. Muhtar, Muhtarlık makamında olacak. Amacımız makam, mevki ve Maddiyat değil, Tek amacımız mahallemize hizmet etmektir” dedi.

1200 Evler Mahalle Muhtar Adayı Fatma Gür ise, 1974 Almanya doğumlu olduğunu ifade ederek, pazarlama ve gayrimenkul sektöründe çalıştığını belirtti. Sosyal projelerde yer aldığından söz eden Gür, “5 yıldır aynı mahallede oturmaktayım. Mahallemizin sorunlarını biliyorum ve çözmek için göreve talip oldum. Mahallemiz için yardımlaşma ve sosyal sorumluk projelerinde daha aktif rol almak istiyorum. Hep birlikte el ele daha güzele” dedi.

Gazetemiz İmtiyaz Sahibi Hacer Aklam ise muhtar adaylarına başarılar dileyerek teşekkür etti. Abdullah GÖNÜLTAŞ-ÖZEL HABER


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web