Denizli 39°C
06 Temmuz 2020 - Pazartesi

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

2019-06-11 09:44:37 |
Haber Merkezi
MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

İHH Denizli İnsani Yardım Vakfı Şube Başkanı Solak’ın, 8 yaşındaki oğlu Ahmet Yılmaz Solak, düzenlenen sünnet merasimiyle erkekliğe ilk adımını attı. Beyaz İnci Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen törene dost ve akrabaların yanı sıra siyasi kesimden de çok sayıda davetli katıldı.

İHH Denizli İnsani Yardım Vakfı Şube Başkanı Hasan Ali Solak ve eşi Selver Solak, geçen cumartesi İzmir Asfaltı Üzeri Beyaz İnci Düğün Salonu’nda düzenlendikleri davetle erkekliğe ilk adımını atan oğullarının sünnet heyecanını yaşadı. Törene; İyi Parti Denizli Milletvekili Yasin Öztürk, Denizli Belediyesi Eski Başkanı Ali Aygören, Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, Pamukkale Belediye Başkan Yardımcısı Ayhan Soyfidan ve çok sayıda davetli katıldı. Minik oğlunun mutlu gününde konuşan İHH Denizli İnsani Yardım Vakfı Şube Başkanı Solak, “Rabbim bize 2 kız 1 erkek evladı verdi çok şükür… Bugün oğlumuzun sünnet merasimi nedeniyle heyecanlıyız. Onların büyüdüğünü görmek insanı haliyle heyecanlandırıyor. Rabbim tüm çocuklarımızın bahtlarını açık eylesin inşallah... Ülkemize, şehrimize, Ailelerine yaraşır birer insan olmalarını temenni ediyorum. Bu vesile ile sünnet Düğünümüze Katılımlarıyla Bizleri Onurlandıran Eş, dost ve Akrabalarımıza, sivil toplum kuruluşlarımızın değerli temsilcilerine ve protokolümüzün her birine ayrı ayrı teşekkür eder, sağ olsunlar, var olsunlar ” dedi.

Solak Ailesi’nin davetlileri kapıda karşılamasıyla başlayan sünnet merasimi, tasavvuf musikisinin büyüleyici havası eşliğinde devam etti. Denizli’nin tanınmış İlahi Sanatçıları Ali Sürücüoğlu ve Ahmet Sarıkaya’nın sunumlarıyla mest edilen davetliler, Denizli Osmanlı Mehteran Takımı’nın sergilediği gösterilerle coşkulu anlar yaşadı. Gece takı töreni ve davetlilere ikram edilen yemek ziyafetiyle son buldu.

YAsemin ORHAN - Özel Haber

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI

MİNİK SOLAK’IN, SÜNNET HEYECANI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web