Denizli 23°C
23 Ekim 2018 - Salı

MHP VE SP’DEN DGC’YE ZİYARET

2018-01-12 12:52:42 |
Gökhan Karaıslı
MHP VE SP’DEN DGC’YE ZİYARET

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Yönetimi ile Saadet Partisi (SP) İl Yönetimi 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle Denizli Gazeteciler Cemiyeti’ni (DGC) ziyaret etti.

MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan ve yönetim kurulu üyeleri DGC’yi ziyaret etti. MHP İl Başkanı Cafer Birtürk yaptığı konuşmada, Denizli Basının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Birtürk,  “Görevlerini yerine getirmek için her şartta görevleri peşinde koşan gazetecilerimizin düzenli bir mesaisi olmadan, yaz-kış demeden halkı bilgilendirmek için verdikleri mücadele her türlü takdirin üzerindedir” dedi.   

SP’DEN ZİYARET

SP Denizli İl Başkanı Ahmet Eryılmaz, Milli Gazete Yazarı Şakir Tarım ve SP Halkla İlişkiler Başkanı İbrahim Kuru DGC’yi ziyaret ederek 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı.  İl Başkanı Eryılmaz yaptığı konuşmada, “Bilgiye ulaşmanın kolay olduğu fakat doğru bilgiyi bulmanın zorlaştığı günümüzde, basın mensubu kardeşlerimizin büyük bir özveri ile çalıştıklarının farkındayız. Bu sebeple hak ve adaletin tesisi için kaleminizden dökülen her bir sözcüğün bizim için değeri oldukça büyüktür. Bu kutsal vazifenizde bizlerin desteği her zaman sizlerle olacaktır” diye konuştu.  Ziyarette, İl Başkanı Eryılmazi DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı’ya  Prof. Dr. Necmettin Erbakan’ın “Davam” kitabını  hediye etti. 

DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı’da  MHP ve SP yöneticilerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür etti.  HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web