Denizli 18°C
09 Nisan 2020 - Perşembe

MERKEZEFENDİ, KADININ MERHAMETİYLE BAŞLIYOR

2019-04-06 09:10:29 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
MERKEZEFENDİ, KADININ  MERHAMETİYLE BAŞLIYOR

Önceki gün mazbatasını alarak Merkezefendi Belediye Başkalığı resmi anlamda kesinleşen Şeniz Doğan, dün resmen göreve başladı. Basının yoğun ilgi gösterdiği devir teslime, görevi son bulan geçen dönem Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu katılmazken, Başkan Doğan, meclis üyeleri ve coşkulu bir kalabalıkla valilikten makam odasına kadar yürüyerek koltuğunu sessizce devraldı.

Dün sabah saatlerinde Avukatlar Günü dolayısıyla bir programa katılan Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, ardından meclis üyeleriyle birlikte Merkezefendi Belediyesine yürüdü. Belediyede de önceki dönem belediye başkanı görevi devir teslim etmek için bulunmazken, Merkezefendi Belediyesinin yeni Başkanı Şeniz Doğan görevi sessizce devraldı. Birlik ve beraberlik mesajı veren Başkan Doğan yeni dönemde kadının adını siyasete yazdırarak merhametli ve vicdanlı siyasetin nasıl yapılacağını bütün Merkezefendi İlçesinde yaşayan vatandaşlara göstereceğini kaydetti.

 

MERKEZEFENDİ’DE BARIŞ

KARDEŞLİK KAZANACAK!

 

Merkezefendi Belediyesinin ilk kadın belediye başkanı olarak şimdide tarihe geçen Merkezefendi Belediye Başkanı Şeniz Doğan, yeni dönemde yönetimi Şeniz Doğan; “Dün mazbatamızı aldık bugün Merkezefendi Belediyemize geldik. Ben bugüne kadar Denizlimiz için Merkezefendimiz için taşı taş üstüne koyan herkese çok teşekkür ederim. İnşallah bundan sonrada güzel projelerle Merkezefendimiz için birlikte çalışıp birlikte üreteceğiz. Artık Merkezefendi’nin zaman kaybetmeye vakti yok. Ekibim ve ben hayata geçireceğimiz projeler için şimdiden çok heyecanlıyız. Bizler Merkezefendi’de herkesi kucaklamak istiyoruz. Merkezefendi’de kardeşlik huzur ve barış istiyoruz. Kimseyi ötekileştirmeden herkesi kucaklayan bir yönetim anlayışımız olacak. Merkezefendi’yi ortak akılla yöneteceğiz. Artık biz yaptık oldu anlayışı olmayacak. Merkezefendimizi marka ilçe yapmak için bu yola çıktık. Bu zamana kadar bana destek olan olmayan herkese çok teşekkür ederim. Bundan sonra Merkezefendi’nin başkanıyım. Artık bu makamın kapısı hiç bir zaman kapalı olmayacak tüm hemşehrilerimize açık olacak” diye konuştu.


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web