Denizli 16°C
24 Şubat 2020 - Pazartesi

LAVANTA KOKUSUNA DAVET

2019-08-15 07:04:19 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
LAVANTA KOKUSUNA DAVET

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Çameli Gürsu Mahallesinde Çameli Belediyesinin fide destekleriyle gerçekleşen Lavanta Bahçesini gezdi.

Başkan Arslan, “İlçemizde artık lavanta bahçesinindi yer aldığını günübirlik ve Çameli İlçesini ziyaret eden vatandaşlarımız Lavanta Bahçesinde görsel şölenin doğanın rengi mor ve yeşile dönüştüğü eşşiz güzelliğin tadını çıkaran ziyaretçiler aileleriyle gün boyu mis kokulu Lavanta Kokulu Bahçede hoşça vakit geçirip geziyorlar ve fotoğraf çektiriyorlar” dedi.

Başkan Arslan, lavanta üretiminde ilçenin geldiği noktanın sevindirici olduğunu, daha da ileri noktalara taşınması için üreticilerin her zaman yanlarında olduklarını belirterek, “Gelen Ziyaretciler Fotografları sosyal medya'da paylaşarak yorumcular tarafından Fotoğrafları gördüğümde ''Mümkün değil, kesin Fransa'nın Provence bölgesidir'' demiştim hatta. Lavanta bahçelerini gezdim, kendim gördüm ya çok gurur duydum, gerçekten bir minik Fransız Provence Köyü var Çameli'de diyor. Memlekette hazır Lavanta Kokulu bir Köy varken Fransa yerine hemen Çameli'ye gelin Ağustos ayı boyunca ziyaret mümkün planlara alın mutlaka. Doğaya yapılan her seyahat çocuklar için paha biçilemez. Yoğun okul döneminden sonra tatili hakeden çocukların da çok eğleneceğini söyleyebilirim” dedi.

LAVANTA KOKUSUNA DAVET

LAVANTA KOKUSUNA DAVET


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web