Denizli 13°C
17 Şubat 2020 - Pazartesi

“Köyde Şenlik Var”

2012-06-07 16:31:27 |
Haber Merkezi
“Köyde Şenlik Var”

Güzelpınar Köyü’nde yapılan “Köyde Şenlik Var” etkinliğine Eymir, Haytabey ve Akdere köylerinden ve Yeniköy’deki etkinliğe ise Eldenizli, Kocadere, Küçükdere, Kurtluca,..

 Güzelpınar Köyü’nde yapılan “Köyde Şenlik Var” etkinliğine Eymir, Haytabey ve Akdere köylerinden ve Yeniköy’deki etkinliğe ise Eldenizli, Kocadere, Küçükdere, Kurtluca, Karataş köylerinden öğrencileri katıldı.

     Denizli İl Genel Meclisi Başkanı Hüseyin Gürlesin, İl Genel Meclisi üyesi Osman Yüceliş, Muharrem Özen ve Şükriye Ünsal, Milli Eğitim Müdürü Sabahattin Akgül, öğrenci velileri şenliğe destek verdi.  Denizli İl Genel Meclisi ve İl Özel İdaresi tarafından hayata geçirilen, “Köyde Şenlik Var” etkinliğiyle şehirdeki çocukların daha kolay ulaştığı “sosyal, kültürel ve eğlence içerikli etkinliklere” ulaşması amaçlanıyor. Köyde Şenlik Var Projesi kapsamında; “Çocuk oyunu, Hacivat Karagöz oyunu, yarışmalar, palyaço gösterileri, sinema ve animasyon gösterileri, şişme oyun parkları, akülü arabalar, langırt oyunu, dart oyunu, balon dağıtımı, pamuk şeker dağıtımı, yumurta yarışı, urgan yarışı” gibi faaliyetler gerçekleştiriliyor. 

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web