Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

KIZILAY18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MÜJDESİ

2017-04-20 11:19:12 |
Haber Merkezi
KIZILAY18. BÖLGE MÜDÜRLÜĞÜ MÜJDESİ

BASİADYönetim Kurulu Kızılay Denizli Şubesi Başkanlığına seçilen Üyemiz Salih Amiroğlu’nu ziyaret etti. Kızılay Şube Müdürü Salih Amiroğlu Denizli de Kızılay 18. Bölge müdürlüğü kurulacağı müjdesini verdi.

Ziyarete BASİAD Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kasapoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Şeref Arpacı, Doğan Değirmenci, Yönetim Kurulu Üyeleri Hüseyin Olgaç ve Ahmet Zeybek katıldılar. KIZILAY Denizli şubesi başkanlığına seçilen aynı zamanda BASİAD üyesi de olan Salih Amiroğlu’nu tebrik edip başarı dileyerek söze başlayan BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu, BASİAD faaliyetlerine değinerek gündemdeki gelişmeleri değinerek Yönetim kurulu Başkan yardımcılarını ve Yönetim Kurulu Üyelerini tanıttı. Başkan Amiroğlu BASİAD Yönetim Kurulunun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Kızılay faaliyetleri ve özellikle de kan toplama çalışmaları ile ilgili bilgiler verdi. Kan stoklarının yeterli seviyede olduğunu hiçbir sıkıntılarının olamadığını, kan bağışı toplama çalışmalarını yeni üniteler tesis ederek artırma çalışmalarına ağırlık verdiklerine değindi. Denizli de Kızılay 18. Bölge müdürlüğü kurulacağı müjdesini verdi Bölge Müdürlüğü Binasının inşaatının tamamlandığı yakında açışlını gerçekleştirecekleri bilgisini sözlerine ekledi.

 

Karşılıklı sohbetten sonra BASİAD Başkanı Selim Kasapoğlu tekrar başarılar dileyerek, Kızılay’ın çalışmalarında her türlü katkıya hazır olduklarını belirterek ziyareti sonlandırdı. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web