Denizli 30°C
25 Nisan 2018 - Çarşamba

KİŞİYE ÖZEL ALTIN AKSESUAR TASARIMI

2017-03-17 13:02:13 |
Haber Merkezi
KİŞİYE ÖZEL ALTIN AKSESUAR TASARIMI

Kaleiçi Çarşısı Genç Kuyumculuk kişiye özel, istek ve taleplere uygun yüzük, kolye, küpe, alyans ve künye üretiminde Denizli’de ilklerin firması.

Bayramyeri Kaleiçi Çarşısı Genç Kuyumculuk kişiye özel ürettiği altın alyans ve takı malzemeleriyle hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. Hayalinizde canlandırdığınız ya da hep size özel olan altın alyans istediğiniz zaman isteğiniz kısa sürede gerçeğe dönüşüyor. Genç Kuyumculuk istediğiniz yüzük, künye, kolye, bilezik, küpe ve benzeri aksesuarları  tamamen el işçiliğiyle yapıyor.

Genç Kuyumculuk sahibi Fatih Selim Kuruoğlu “Kişiye özel tasarım altın üretimi yapıyoruz. Üretimlerimiz yüzük, künye, kolye, bilezik, küpe, tesbih üretiyoruz. Hayalinizde canlandırdığınız bir kolye ya da yüzüğü isteğinize göre üretiyoruz. Bizim tasarladığımız üretimlerimiz kişiye özel oluyor. Benzerini hiçbir yerde bulamazsınız. Ürünlerimiz tamamen el işçiliğidir. Denizlideki diğer kuyumculardan farklıyız. Son teknoloji lazer cihazlarımızla kişiye özel tasarım yapıyoruz. İsim yazıyoruz. İsim kolye, künye yapıyoruz. Çiftlere özel alyans yapıyoruz. Okul mezuniyet yüzükleri yapıyoruz. Taşlı yüzükler üretiyoruz. Minyatür resim çalışmalı yüzükler üretiyoruz. Özel logolu yüzük çalışmalarımız var. Parti, dernek, vakıf ve spor kulüplerinin yüzüklerini üretiyoruz. Altın ve gümüş üzerine aklınıza gelen bütün tasarımlar bizim işimiz. Denizli’de altın ve gümüş özel takı tasarımı yapan yeniliklerin öncüsü biziz. Denizli’de ilk altın tasarımlarını biz yaptık. Sizde kendinize özel tasarım altın takı yaptırmak istiyorsanız Kaleiçi Çarşısı Tuhafiye caddesi 487 sokak numara 4’e bekliyoruz” dedi. Burak Çoşkun


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web