Denizli 37°C
09 Temmuz 2020 - Perşembe

KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE

2019-08-15 06:58:50 |
Haber Merkezi
KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE

Kurban Bayramı tatili dolayısıyla artan trafik nedeniyle Denizli İl Jandarma Komutanlığı trafik denetimleri ne üst seviyeye çıkararak denetim yaptı. Bu kapsamda trafik denetimlerini sürdüren Çameli İlçe Jandarma Komutanlığı trafik timlerinin denetimine Çameli Kaymakamı Didem Dinç de katıldı.

2019 yılı Kurban Bayramı’nda İçişleri bakanlığınca “Hayatı korumak için kemerin ses getirsin” kampanyasını anlatan Kaymakam Didem Dinç trafik timi ile birlikte sürücülerin emniyet kemeri takıp takmadığını kontrol etti sürücü ve yolculara emniyet kemerinin önemini anlatarak konu hakkındaki broşürleri dağıttı. Sürücü ve yolcuların bayramını kutlayan ve şeker ikramında bulunan Kaymakam Didem DINÇ ve jandarma personeli arka koltukta oturanlar dahil araç içerisindeki herkesin kemerlerini taktırarak Yollarına devam etmelerini sağladı.

Dağıtılan broşürler de yer aldığı gibi 31 ağustos 2019 tarihine kadar devam edecek olan “Hayatı korumak için Kemerin ses getirsin” kampanyası kapsamında çekilen kısa film #kemerinsesgetirsin etiketiyle Twitter/trafikegm adresinde paylaşanlardan en çok beğeni alan 100 kişiye Scooter ve kask hediye edileceği bildirildi. Abdullah GÖNÜLTAŞ

KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE

KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE

KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE

KAYMAKAM VE JANDARMA DENETİMDE


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web