Denizli 38°C
25 Haziran 2019 - Salı

Kavuncu’dan iyi haber

2018-02-28 06:10:00 |
Gökhan Karaıslı
Kavuncu’dan iyi haber

Denizli Süper Amatör Lig’in 20. Haftasında oynanan Akhanspor-Bağbaşı Zeytinköyspor maçında sakatlanana Süleyman Kavuncu’dan iyi haber geldi. Ambulansla hastaneye kaldırılan Kavuncu’nun başına dikiş atıldığı öğrenildi. 32 yaşındaki sporcunun 4 günlük dinlenmenin ardından takımla birlikte çalışmalara başlayacak.

Sezon başında Bölgesel Amatör Lig ekibi Gölhisarspor’a transfer olmasına rağmen bazı nedenlerden dolayı Süper Amatör Lig ekibi Yağmur İzolasyon Akhanspor’un yolunu tutan Süleyman Kavuncu’dan iyi haber geldi. Denizli Süper Amatör Lig’in 20. Haftasında oynanan Akhanspor-Bağbaşı Zeytinköyspor maçında 74.dakikada Bağbaşı kalecisi Oğuzhan ile girdiği pozisyonda yaralanan ve sahaya gelen ambulansla hastaneye kaldırılan Kavuncu’nun tedavisi sona erdi. Hastaneden taburcu olan Kavuncu’nun 4 günlük dinlenmeden sonra takımla birlikte çalışmalara başlaması bekleniyor.

GOLCÜ KİMLİĞİ İLE DİKKAT ÇEKİYOR

32 yaşındaki sporcu bu sezon takımıyla golcü kimliği ile dikkat çekiyor. Son haftalarda takımın gol yükünü sırtlayan Kavuncu, Bağbaşı maçında da takımının tek golünü atmıştı. Kavuncu, maçta frikikten güzel bir gole imza attı. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web