Denizli 24°C
31 Mayıs 2020 - Pazar
Katil zanlısı itiraf etti Cesedi 2 ay sonra bulundu

Denizli’de Eylül ayından bu yana kayıp olan Oktay Bayram’ın cansız bedeni bulundu. Temmuz ayında Denizli Devlet Hastanesinde intihar girişiminde bulunduğu öğrenilen Bayram’ın cansız bedeni, onu öldüren İ.A.’nın itirafından sonra toprağa gömülü şekilde bulundu.

Olay, Pamukkale’ye bağlı Korucuk Mahallesi’nde yaşandı. Edinilen bilgiye göre geçtiğimiz Eylül ayından bu yana kayıp olan 42 yaşındaki tır şoförü Oktay Bayram’ın cesedi bulundu. Bayram’ı öldürme suçundan cezaevinde yatan İ.A.’nın itirafı sonucu Bayram’ın cesedinin nerede olduğu belirlendi. Jandarma ekipleri, iş makinesi yardımıyla Korucuk Mahallesi’nde bulunan bir eğlence mekanının bahçesine gömülen Bayram’ın cansız bedenini çıkardı. Katil zanlısının olay yerine getirildiği olayda çıkarılan ceset otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

İNTİHAR GİRİŞİMDE BULUNMUŞ

42 yaşındaki Oktay Bayram'ın 15 Temmuz'da Denizli Devlet Hastanesi'nde intihar girişiminde bulunan şahıs olduğu öğrenildi. Hastane asılı bulunan Türk Bayrağı'na bastığı için tepki çeken Bayram, yarım saatlik bir ikna çalışmasının ardından ikna edilerek intihardan vazgeçirilmişti. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web