Denizli 16°C
22 Kasım 2019 - Cuma

KARESİ HUKUK BÜROSU AÇILDI

2019-07-13 07:12:24 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
KARESİ HUKUK BÜROSU AÇILDI

Denizli D Tipi Kapalı Cezaevi eski savcısı Zekeriya Çakar, hukuk sektöründeki çalışmalarına devam ediyor. Çakar, Karesi Avukatlık Bürosu ile Denizlililere hizmet vermeye devam edecek. Çakar, “Bilgi ve birikimlerimizle vatandaşlarımızın hizmetinde olacağız” dedi.

Muş, Şemdinli, Bilecik, Gölpazarı, Bergama gibi yerlerde görev yaptıktan sonra Denizli’ye gelen Cumhuriyet Savcısı Zekeriya Çakar, 12 yıl Denizli D Tipi Kapalı Cezaevinde Cezaevi Savcısı ve Denizli Adliyesinde Ağır Ceza Savcılığı yaptı. Çakar, yıllarını verdiği savcılık mesleğinden emekli olduktan sonra hukuk sektöründen ayrılmamaya karar verdi. Çakar, bu kapsamda Adalet Mahallesinde Yeni SGK karşısında Karesi Hukuk Bürosunu açtı. Açılışı geçen haftalarda yapılan yeni hukuk bürosunu gazetemizin imtiyaz sahibi Ahmet Aklam, hayırlı olsun ziyareti yaptı.

DENİZİ HALKININ HİZMETİNDEYİZ

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Çakar, “29 yıl savcılık yaptı. Muş, Şemdinli gibi zor yerlerin yanında Bergama ve Bilecik gibi yerlerde görev yaptım. Sadece buralarda değil çok yerlerde görevdeydim. 12 yıl önce Denizli’ye geldik. Burada 12 yıl cezaevi savcısı ve ağır ceza savcısı olarak görev yaptık. Emekli olduk. Hukuk sektöründen kopamadık. Karesi Hukuk Bürosunu açtık. Burada hukuk dünyasında bilgi ve birikimlerimizle Denizlililere hizmet etmeye devam edeceğiz” dedi.

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web