Denizli 36°C
19 Ağustos 2018 - Pazar

KAÇAK SİGARAYA DEV BASKIN

2017-08-21 08:55:32 |
Haber Merkezi
KAÇAK SİGARAYA DEV BASKIN

Denizli’de bir depo ile işyerinde kaçak sigara olduğu ihbarını alan polis tarafından düzenlenen operasyonda 31 bin paket kaçak sigara yakalandı.

Denizli Emniyet Müdürlüğü görevlileri tarafından ilimizde tütün ve tütün mamulleri kaçakçılığı suçunu işlemek isteyen şahıs ve organizasyonlara yönelik operasyon yapıldı.

Emniyet Müdürlüğü görevlilerince alınan istihbari bilgiler ve yürütülen çalışmalar doğrultusunda kaçakçılık suçlarının önlenmesi kapsamında, görevli ekiplerce çalışmalara başlanıldı.

 

İl merkezinde bulunan depo olarak kullanılan bir yer ve işyerinde kaçak sigara olduğuna dair bilgiler elde edildi. Depo ve işyerinde bulunan kaçak sigaraları görevlilerimize yakalatmamak ve gizlemek amacı ile özel bölümler, duvar içlerine özel zulalar yapıldığı görüldü. Yapılan aramalar sonucunda yaklaşık 31 bin paket kaçak sigara ele geçirildi. Ayrıca görevli ekiplerce durumundan şüphelenilen bir şahıs durduruldu. Yapılan aramada şahsa ait çuvallar ve bidonlar içerisinde yaklaşık 5 bin paket kaçak sigara ele geçirildi.

 

Yakalanan 2 şüpheli şahıs hakkında Kaçakçılık Kanunu’na Muhalefet suçundan adli işlem yapıldı.


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web