Denizli 15°C
12 Aralık 2019 - Perşembe

İZMİR'DEN GÜZEL HABER GELDİ

2018-07-06 09:36:09 |
Gökhan Karaıslı
İZMİR'DEN GÜZEL HABER GELDİ

Hüseyin Atakan Üner'in transferi ile ilgili Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan ile bir araya gelen Başkan Yardımcımız Taner Atilla, transferin ayrıntılarını kamuoyuna açıkladı.

Başkan Yardımcımız Taner Atilla görüşmeler esnasında Hüseyin Atakan Üner'in kalan bakiyesi ödenerek, kulübümüzün hak etmiş olduğu yetiştirme bedelinin tahsil edildiğini belirtti. Görüşmenin ardından açıklamalarda bulunan Başkan Yardımcımız Taner Atilla, "Hüseyin Atakan Üner'in Altınordu Kulübü'ne transferi ile ilgili Sn. Başkan Seyit Mehmet Özkan ile görüşmelerimiz çok samimi bir ortamda geçti” dedi. Hüseyin Atakan Üner'in yetiştirme bedelini TFF’ye yatıran Altınordu Futbol Kulübü Başkanı Seyit Mehmet Özkan, “İki güzide ege kulübü bugün bir araya geldi. İki dost kulüp arasında bize göre çok küçük bir konu ve çözümü samimiyete dayalı olarak neticelendi. Tüm kalbimle Denizlispor’un başarılı olmasını diliyorum ve bu işlemin bu şekilde bitmesinin mutluluğunu yaşıyorum” dedi.

BİR SONRAKİ TRANSFERDEN YÜZDE30 PAY ALINACAK

Görüşmeler esnasında Altınordu Başkanı tarafından kulübümüze bir jest daha yapıldı. Altınordu Başkanı Seyit Mehmet Özkan Hüseyin Atakan Üner’in yurt içi ve yurt dışı olası satışı halinde kulübümüze yüzde 30 satış payı vereceğini belirtti.  Bu jestin ardından Başkan Yardımcımız Taner Atilla, "Kendilerine bu güzel jestten dolayı yönetim kurulumuz adına teşekkür ediyorum. İki güzide kulübün bu şekilde ilişki içerisinde olması bana göre her şeyin üzerinde bir değerdir” dedi.

Hüseyin Atakan Üner ile görüşüp kendisine teşekkür etmek istediğini de söyleyen Başkan Yardımcımız Taner Atilla, “Kendisi Kuşadası kampında olduğu için görüşemedim. Denizli'de ailesi ile bir araya gelerek kendilerine teşekkür edip, başarılar dileyeceğim" diye konuştu. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web