Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

İyi Parti Pamukkale İlçe Yönetimini Tanıttı

2018-10-18 10:47:27 |
Gökhan Karaıslı
İyi Parti Pamukkale İlçe Yönetimini Tanıttı

İyi Parti Pamukkale İlçe Yönetimini Tanıttı

Denizli İYİ Parti İl Başkanı Hasan Akgün’ün yeni atadığı Pamukkale İlçe Başkanı Mustafa Çobanoğlu İlçe Yönetim Kurulu’nu basına tanıtmak için basın toplantısı düzenledi. Basın toplantısında bu dönemde görev yapacak Pamukkale Yönetim Kuruluna alınan yönetim kurulu üyeleri açıklandı.

Toplantıda konuşan Mustafa Çobanoğlu “İYİ Parti İlçe Başkanlığı görevine şahsımı uygun göre Sayın Genel Başkanımız Meral Akşener’e, Genel Başkan Yardımcımız Koray Aydın’a, Denizli Milletvekilimiz Yasin Öztürk’e, İl Başkanımız Hasan Akgün ve Pamukkale İlçe Teşkilatımızı hizmetleriyle bugüne getiren selefim ve meslektaşım Adem Supçin’e teşekkürlerimi sunarım. 25 Ekim 2017’e kurulan partimiz ilk gün ki heyecanla, canla başla çalıştık, Çalışmaya da devam edeceğiz. Partimizin önüne çıkan maddi , manevi engelleri, tüm yasal zorlukları yıkılmadan göğüsleyip bugüne getirdik. Mücadelemiz bitmedi, bitmeyecek.

Çıktığımız bu yolda son nefer olsak da, son nefesimiz kalsa da yolumuzdan dönmeyecek, adalet ve hakkaniyetten ayrılmayacağız. Kişisel hırslarımıza yenilmeyecek ve BİZ olacağız. İYİ Parti bir merkez partisidir. Tüm engellere rağmen büyük mesafe kaydetmiş, iktidar olma yolunda ilerleyen, iktidara alternatif tek partidir” dedi.

Erol UÇKAN

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web