Denizli 30°C
26 Mayıs 2019 - Pazar

İyi Parti Kadınları Bir Arada

2018-11-12 08:49:25 |
Gökhan Karaıslı
İyi Parti Kadınları Bir Arada

İyi Parti Kadınları Bir Arada

10 Kasım Öncesi İYİ Parti Kadın ve Aile Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zeynep Sözeri’nin düzenlediği ve İYİ Partili kadınların ve İYİ Partiye gönül verenlerin katıldığı bir toplantı düzenlendi.

 

Toplantıya İl ve İlçe yönetim kurulu üyelerinin kadınları ve eşlerinin yanısıra İYİ Parti Denizli İl Başkanı Hasan Akgün ve eşide katıldı. Düzenlenen toplantıda İl başkanı Hasan Akgün ‘’İYİ KADINLAR’’a seslenişinde şunları söyledi.

 

‘’Türk Milleti tarihi boyunca erkeğiyle birlikte hep omuz omuza mücadele etmiştir. Siyasettede böyle olması için İYİ Parti olarak büyük çaba sarfedip,kadınlarımızın siyasetin ön saflarında yer almaları için çalışıyoruz. Biz erkekler ne kadar aktif olursak olalım, sizlerde bulunan Yüce Yaratanın size lütfettiği, sabır sevgi vede şefkat bizlerden çok fazla ve bu konuda sizlerle yarışamayız. Annelik duygularının verdiği o ulvi duygularınızla siyasette de halkımıza yaklaşmanız, Türkiyenin içinde bulunduğu gerçekleri bu incelik ve de hassasiyetle anlatmanız için sizlere ihtiyacımız var. İşte bütün bu gerçeklerin farkında olan İYİ Parti kadınlarımıza güvenmekte ve onlarla birlikte yürümek için ilk slogan olarak bu bir ‘’KADIN HAREKETİDİR’’ demiştir. Sizlerden isteğimiz, her kişiye, her eve ulaşıp, o üstün duygularla hem gerçekleri,hem de İYİ Partiyi ve programlarınızı anlatmanızı istiyorum. V e sizden bizlerle yürümenizi bekliyorum’’ dedi.

 

Düzenlenen İYİ Partili ve partiye gönül veren kadınlar toplantısında, İYİ Parti Kadın ve Aile Politikalarından sorumlu İl Başkan Yardımcısı Zeynep Sözeri’de, ‘’sizlerle birlikte olmanın sevincini yaşarken, bu birlikteliğin hep sürmesi dileklerimle birlikte sahada hep beraber omuz omuza Türkiye’mizin geleceği için çalışmayı istiyor ve bu yolda kavi bir şekilde yürümek için desteklerinizi bekliyorum.Katılımınız içinde hepinize yürekten teşekkür ederim.’’  dedi.

 

Yapılan konuşmaların ardından toplantıya katılan katılımcılara çeşitli ikramlarda bulunarak, sohbet ortamında güzel bir zaman dilimi geçirildi.

 

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web