Denizli 20°C
21 Mart 2019 - Perşembe

İyi Merkezefendi Görücüye Çıktı

2018-11-07 08:06:24 |
Gökhan Karaıslı
İyi Merkezefendi Görücüye Çıktı

İyi Merkezefendi Görücüye Çıktı

İYİ Parti’de yeni atanan Merkezefendi İlçe Başkanı Hakan Demirci İlçe Yönetim Kurulunu tanıtmak için basın toplantısı düzenledi. Demirci, Tek tek yönetimdeki isimleri saydı. Demirci, “Güç topladık, yenilendik yerel seçimler için çalışmaya hazırız” dedi.

Denizli İYİ Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Av. Hakan Demirci partisinin il binasının toplantı salonunda toplantısı düzenledi. Başkan Demirci, toplantıda; bu dönemde görev yapacak Merkezefendi Yönetim Kurulunu tanıttı. 24 Haziran Cumhurbaşkanı Seçimi ve Milletvekili Genel Seçimini değerlendiren Başkan Demirci, “İYİ Parti Merekezefendi ilçe teşkilatı olarak Genel seçim neticesinde hem Denizli hem Merkezefendi ilçesi açısından başarılı bir sonuç aldık. Birinci yaşını dolduran bir parti olarak Türkiye Büyük Millet Meclisinde 3 partiden birisi olma konumuna geldik. Yerel seçimler için çalışmaya hazırız. ‘Ne Mutlu Türk’üm’ demekten gurur duyan, Türk’üm demenin sadece bir ırkı değil; değişik ırktan gelen ancak kendini Türk hisseden herkesi kapsadığını bilen insanlarını seven, vatana hizmet etmeye aşk edinmiş kişilerden oluşan bir partiyiz. Yerel seçimlerde sandıktan birinci parti çıkmak için yönetim kurulumuz üyelerimizle bir araya gelerek gece - gündüz demeden çalışacağız.

“GİRİLMEDİK SOKAK ÇALMADIK KAPI BIRAKMAYACAĞIZ”

 Yerel seçimlerde birinci parti çıkmak için uğraş vereceğinin altını çizen Başkan Demirci, “Merkezefedi’de girilmedik sokak, çalmadık kapı bırakmayacağız. Şahsım ve yönetim kurulunda görev alan tüm arkadaşlarımın Türkiye’nin tek umudu olan İYİ Parti’de görev almaktan İYİ Partinin neferi olmaktan büyük onur duyuyorum. Heyecanlıyız, bu heyecan ve aşkla Ulu Önder Atatürk’ün açmış olduğu yolda; Genel Başkanımız Sayım Meral Akşener önderliğinde hiç durmadan ilerleyeceğiz. Büyükşehir olan Denizli’mizin en büyük iki ilçesinden biri olan Merkezefendi ilçesine yönetmeye talibiz, dürüstüz” diyerek cümlesini tamamladı.  Başkan Demirci yeni yönetimi Kurulunda yer alan isimleri açıkladı.

HABER MERKEZİ

 


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web