Denizli 33°C
10 Ağustos 2020 - Pazartesi

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

2019-06-12 11:07:35 |
Haber Merkezi
 İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

İŞBİRLİĞİ İÇİNDE ÇALIŞIYORUZ

 

İl İdare Şube Başkanları ve Kaymakamlar Toplantısı, Vali Hasan Karahan başkanlığında Vali Yardımcısı, İlçe Kaymakamları ile kamu kurumlarının müdürlerinin katılımıyla gerçekleştiridi. Toplantıda konuşan Vali Hasan Karahan, kamu kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değindi.

 

Polisevinde gerçekleşen toplantıya; Vali Hasan Karahan, Vali Yardımcısı Celalettin Cantürk, Hakkı Ünal, Halil Canavar, Zafer Öz, Kaymakamlar, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, İl Jandarma Komutanı Albay Metin Düz ve İl Müdürleri Katıldı.

 

Polisevinde düzenlenen toplantıda Vali Hasan Karahan, kamu kurum ve kuruluşlarının hep birlikte işbirliği içerisinde çalışmasının önemine değinerek ; “ Vatandaşlarımıza daha iyi hizmet sunmak, eksiklikleri görerek uygulamada ortaya çıkan aksaklıkları hızlı bir şekilde çözmek adına sizlerin düşüncelerini almak, karşılıklı fikir alış verişinde bulunmak için biraraya geldik.  Gayemiz vatandaşlarımızın memnuniyetidir. Onun için var gücümüzle çalışıyoruz” dedi.

 

Ayrıca toplantıda; Denizli’de genel asayiş durumu, okul çevrelerinin güvenliği, uyuşturucu ile mücadele, Denizli ve ilçelerde devam eden yatırımların son durumlarının değerlendirilmesi, Kamu binalarının bakımı ve onarımı için tahsis edilen ödenekler doğrultusunda hizmet binalarında gerekli çalışmaların tamamlanması, hizmet kalitesinin arttırılması iş ve işlemlerin etkin hızlı ve verimli bir şekilde yürütülmesi için kurumlar arası koordinasyonun sağlanması gibi konular ele alınarak yatırımcı Kurumların İl Müdürleri tarafından da  merkez ve ilçelerimizde gerçekleşen yatırımların son durumları hakkında bilgiler verildi. HABER MERKEZİ


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web