Denizli 32°C
25 Haziran 2018 - Pazartesi

İRLANDALI HOROZ!

2017-04-21 07:46:22 |
Haber Merkezi
İRLANDALI HOROZ!

TFF 1. Lig’in 28. Haftasında evinde Şanlıurfaspor’u konuk etmeden yarım saat önce Başkan Süleyman Urkay’ın istifası ile sarsılan Denizlispor’da tartışmalar bitmiyor. Yeşil siyahlılar 5 Mayıs’ta kongreye gitmeye hazırlanırken, Mustafa Üstek’in yanı sıra Urkay’ın da aday olabileceği konuşuluyor.

Son yılların en iyi performansını göstermesine rağmen bu kez yönetimsel olarak krizlerle boğuşan Denizlispor’da tartışmalar bitmiyor. Daha önce Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası borçlar ve yalnız kaldığı iddialarıyla istifa eden Denizlispor Başkanı Süleyman Urkay son olarak da Şanlıurfa maçına yarım saat kala yönetimden görevinin bittiği yönünde tebliğ geldiği iddiasıyla istifa etti. Kulübün 5 Mayıs’ta genel kurula gideceği açıklanırken Mustafa Üstek ile birlikte Süleyman Urkay’ın da yeniden aday olabileceği konuşuluyor.

HOROZ’DA BÜTÜNLÜK SORUNU

Ligde düşme hattı ve play-off grubu arasında adeta koca bir duvar gibi duran Horoz, buna rağmen yönetimsel krizi aşmaya çalışırken akıllara üst üste yenilgiler sonrası Ali Tandoğan’ın ‘İçimizdeki İrlandalılar’ ifadesi akıllara geldi. Yönetim içinde bazı kişilerin sürekli takımı eleştiren yapısı Horoz’un sürekli bir bütün olarak adım atmasını engelliyor. Bu birliktelik sorunu Tandoğan’ın istifası zamanında da gündeme gelmişti. Yöneticiler, Tandoğan’ın istifası sürecinde tamamen ikiye ayrılmıştı. Bir grup istifayı kabul ederken yönetim ağır toplarından oluşan 9 kişilik grup istifayı kabul etmemişti.

TANDOĞAN GERİ DÖNER Mİ?

Takımda tüm bunlar yaşanırken hala teknik direktör sorunu çözülmüş değil. Tandoğan’ın istifasının ardından Genel Menajer Mehmet Ali Keskinler yönetiminde çalışmalarını sürdüren yeşil siyahlılarda bir yandan yönetim krizi sürerken bir yandan da teknik direktör krizi yaşanıyor. Eski futbolcuları takımın başına getirmeye çalışan Horoz’da Mustafa Üstek’in başkanlığa seçilmesi halinde Ali Tandoğan’ın yeniden takımın başına gelebileceği konuşuluyor. İki hafta sonra genel kurula gidecek olan Denizlispor’un teknik direktör konusunda da o zaman adım atması bekleniyor. Gökhan KARAISLI


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web