Denizli 14°C
24 Mart 2019 - Pazar
İnşaat Sektörünün Oscar’ı Merkezefendi’ye Geldi

Merkezefendi Belediyesi tarafından inşaatı sürdürülen Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikâh Sarayı, İstanbul’da düzenlenen ‘Sign Of The City Awards’ın devam eden ‘En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ kategorisinde ödüle layık görüldü. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ödülünü Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’nın elinden aldı.

Hürriyet Gazetesi tarafından bu yıl 4.cüsü düzenlenen ‘Sign Of The City Awards 2017’ ödül töreni İstanbul Hilton Bomonti’de gerçekleştirildi. Ödül törenine Çevre ve Şehircilik Bakanı Mehmet Özhaseki, Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı ile gayrimenkul şirketleri temsilcileri ve davetliler katıldı. Merkezefendi Belediyesi tarafından vizyon projeler arasında yer alan ve yapımı devam eden Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı, Sign Of The City Awards 2017 jürisi tarafından ödüle layık görüldü. Bu çerçevede ‘Sign Of The City Awards’ ın devam eden ‘En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ kategorisinde Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı, ilk sırada yer alarak ödülün sahibi oldu. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, İstanbul’da düzenlenen ödül törenine katıldı. Başkan Subaşıoğlu, devam eden ‘En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ kategorisinde Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı için sahneye çıktı. Subaşıoğlu, ödülünü Hürriyet Gazetesi Yönetim Kurulu Üyesi Vuslat Doğan Sabancı’nın elinden aldı.

“MERKEZEFENDİMİZ İÇİN GURURLUYUZ”

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, ödül ile ilgili yaptığı açıklamada yaşadığı gurur ve mutluluğu anlattı. Başkan Subaşıoğlu, “Hürriyet Gazetesi’nin bu yıl 4.sünü düzenlediği ‘Sign Of The City Awards’ da devam eden ‘En İyi Sosyo-Kültürel Yapı’ kategorisinde ilçemize kazandıracağımız Merkezefendi Kültür Merkezi ve Nikah Sarayı projemizle ödül aldık. Jüri üyelerinin bizim projemizi böyle bir ödüle layık görmeleri hem Merkezefendimiz için hem de Denizlimizin için büyük gurur ve onurdur. Projemiz tamamlandığında Denizlimize hizmet edecek ve ilçemize çok yakışacak” ifadelerine yer verdi.

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web