Denizli 16°C
25 Şubat 2020 - Salı

İLK DERS ZİLİ VALİ HASAN KARAHAN’DAN

2019-09-09 13:29:31 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
   İLK DERS ZİLİ VALİ  HASAN KARAHAN’DAN

2019-2020 eğitim-öğretim yılı, Vali Hasan Karahan’ın katıldığı Merkezefendi ilçesindeki Gazi İlkokulu’nda düzenlenen açılış töreni ile başladı. Yeni yılın ilk ders zilini Vali Hasan Karahan çaldı.

Törene; Vali Hasan Karahan, Merkezefendi Kaymakamı Dr. Adem Uslu, Pamukkale Kaymakamı Hayrettin Balcıoğlu, İl Milli Eğitim Müdürü Mahmut Oğuz ile öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

 Saygı duruşu ve İstiklal Marşımızın okunmasının ardından, öğrenciler tarafından şiirler okundu. Törende konuşan Vali Hasan Karahan, yeni eğitim öğretim yılının tüm öğrenci, öğretmen ve velilere hayırlı olmasını dileyerek; “2019-2020 Eğitim Öğretim yılını bugün başlattık. Denizlimize hayırlı olsun. Allah kazasız belasız bu seneyi tamamlamayı nasip etsin. Bizlerin idareci olarak sizlerin de veliler olarak bunda hepimizin gayreti gerekiyor. Öğretmen arkadaşlarım, idareci arkadaşlarım ve bu işin asıl sorumluluğunu yüklenen siz değerli öğrenciler artık okullu olduk. İnşallah Denizli'nin Türkiye çapında örnek bir şehir olma misyonunu sizler devam ettireceksiniz. Biz buna bütün kalbimizle inanıyoruz. Bunun için her türlü hazırlığı yaptık. Sizlerin gayreti, emeği ve desteğiyle inşallah eğitim bayrağını en yükseğe çıkaracağız. Tekrar hayırlı olsun, Allah kaza bela vermeden eğitim-öğretim yılını tamamlamayı nasip etsin, tüm öğrenci ve öğretmenlerimize başarılar diliyorum. Yolunuz açık olsun” dedi.

 Konuşmanın ardından 2019-2020 eğitim öğretim yılının ilk ders zilini çalan Vali Karahan açılışın ardından okulu gezerek sınıflarda öğrencilerle bir araya geldi.

 

 

   İLK DERS ZİLİ VALİ  HASAN KARAHAN’DAN

İLK DERS ZİLİ VALİ HASAN KARAHAN’DAN


Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web