Denizli 32°C
18 Eylül 2019 - Çarşamba

İLK ALTI AY DEĞERLENDİRİLDİ

2019-08-23 09:59:38 |
Gökhan Karaıslı
İLK ALTI AY DEĞERLENDİRİLDİ

İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk Başkanlığında; İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezleri Başkanları ve Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimleri Toplantısı yapıldı. Toplantıda 2019 yılı ilk 6 aylık Kanser Taramaları, Organ Bağışı ve E-Nabız gibi Müdürlüğü tarafından yürütülen projeler değerlendirildi.

Toplantıya Halk Sağlığı Hizmetleri Başkanımız Dr. Aytekin Polat, Personel ve Destek Hizmetleri Başkanımız Yavuz Tosun, İlçe Sağlık Müdürleri, Toplum Sağlığı Merkezi Başkanları, Entegre İlçe Devlet Hastanesi Başhekimleri ve Birim Sorumluları katıldı. Toplantıda Bulaşıcı Olmayan Hastalıklar Birim Sorumlusu Uz. Dr. Emel Dikbaş tarafından 2019 yılının ilk 6 aylık döneminde yapılan Kanser Taramaları ile ilgili sunum yapıldı. 2019 yılı Organ Bağışında Yapılan Faaliyetler, Toplanan Bağış Sayıları ve E-Nabız ile ilgili yapılan ve yapılacak olan çalışmalarla ilgili sunumu da Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkan Yardımcısı Uz. Dr. Fatma Aydeniz Ozansoy yaptı. Yine diğer gündem maddeleri arasında yer alan 2019 yılı Sözleşmeli Yönetici Performans değerlendirmesi, Gezici Hizmet Verilen Aile Hekimliği Yerlerinin Değerlendirilmesi de tek tek ele alındı.

Toplantı sonunda İl Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk talep ve önerileri dinleyerek, sağlık hizmetlerinin ilçelerde daha etkin ve verimli olması için yürütülen çalışmaların bütün hızıyla süreceğini söyledi. Abdullah GÖNÜLTAŞ


Bunları gördünüz mü ?
Horoz İlçeler Gazetecilik Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web