Denizli 23°C
29 Mayıs 2020 - Cuma

İhtiyaç Sahiplerine Bayramı Erken Yaşattılar

2020-05-21 14:46:22 |
Abdullah GÖNÜLTAŞ
İhtiyaç Sahiplerine Bayramı Erken Yaşattılar

Tüm İşçi Emeklileri Dul Ve Yetimleri Derneği, Ramazan Bayramı’nda ihtiyaç sahibi ailelere yardım paketti dağıttı. TÜMEMEKDER Başkan’ı Kamil Künarlıoğlu, “Bu mübarek ay ve bayramda herkesin yüzünü güldürmeyi dernek olarak kendilerimize düstur belirledik” diye konuştu.

Tüm İşçi Emeklileri Dul ve Yetimleri, ramazan ayı vesilesi yardım paketlerini ihtiyaç sahiplerine dağıttı. Ramazan Ayı’nda yardımlaşmanın önemi hakkında konuşan TÜMEMEKDER Başkan’ı Kamil Künarlıoğlu “Böyle mübarek kutsal bir ayda ve ramazan bayramı da yaklaşırken, ihtiyaç sahibi aileleri de unutmadık. İhtiyaç sahibi birçok ailemize ve hemşerilerimize yardım paketlerini ulaştırdık ve mübarek ayda ve bayramında herkesin yüzünü güldürmeyi dernek olarak kendimize düstur edindik. Bütün sivil toplum kuruluşları ihtiyaç sahibi ailelere yardım etme konusunda, görev almalı, elini taşın altına koymalı” diye konuştu.

“Hemşerilerimiz ve Üyelerimizin Bayramı Mübarek”

Denizli halkı ve dernek üyelerinin bayramını tebrik eden Künarlıoğlu “Başta hemşerilerimiz ve üyelerimiz olmak üzere bütün islam aleminin bayramı mübarek olsun. Bir ay boyunca Allah’ımıza olan görevimizi layıkıyla yerine getirmeye çalıştık. Diğer aylarda da bizlere emaneti olan kullarının dertlerine, sıkıntılarına, yardımına koşabiliyorsak ne mutlu bize” diye konuştu.

Nejdet Enis KOÇ

Etiketler ; güncel haber haberler

Bunları gördünüz mü ?
AKM Basın Yayın A.Ş | 2016 - Tüm hakları Saklıdır. | Şanlısoy Web